Nejnovější recenze ze sekce Vlasová regenerace

Ověřený zákazník Testuj.to Iveta

• Silnější vlasy
  • Hydratuje

Maska Balance je příjemná, hutná, dobře se nanáší a byť je balení malinké, vydrží opravdu dlouho, protože stačí nanést jen troška. Vlasy mám přirozeně hodně suché a po použití je určitě vidět změna! Jsou krásně hydratované, jako bonus příjemně voní a hlavně - neelektrizují, což bývá u suchých vlasů často problém. Po dlouhém hledání a zkoušení různých masek na vlasy si myslím, že už jsem konečně objevila produkt, u kterého zůstanu.

Ověřený zákazník Testuj.to Martina

• Krémová textura
  • Příjemná vůně

Produkt v hezkém baleni, příjemná vůně a krémová textura.Moje vlasy jsou krepaté a po umyti zacuckané a špatně se rozčesávají. Již po prvnim použití jsem vlasy krásně rozcesala a po vyfoukání byly jemné a .uhlazené.S produktem jsem spokojena a můžu jen doporučit.

Ověřený zákazník Testuj.to Lenka

• hebkost vlasů

Po použití TOMAS ARSOV Balance obnovující masky jsou mé vlasy hebké a příjemné na dotek. Maska má dobrou konzistenci a dobře se nanáší do vlasů. Příjemně voní. I přes ne velké balení maska vydrží relativně dlouho, stačí použít menší množství masky, což je dostačující.

• Jemnost vlasů
  • Opravdu to funguje po pár dnech
  • Vlasy se rychleji mastí

Po pár dnech to skutečně zabírá. Bohužel se vlasy rychleji mastí, ale v daný den po umytí vypadají velice dobře. Pokud máte vlasy poškozené, tak musíte počkat a uvidíte, že se skutečně něco děje. Za mě bych doporučila i tento produkt, protože krásně voní.

• doporučeno kadeřníkem na poškozené vlasy

• kvalitní

• kvalitní

Ověřený zákazník Testuj.to Iva

• Složení
  • Hustota
  • Výsledky jsou vidět hned
  • Vůně

Masku používám už několik dní, má příjemnou texturu. Vlasy dostanou tu správnou výživu a lesk. Balení může člověka zaskočit svou velikostí ale díky hustotě masky je i na dlouhé vlasy dostačující. Vůně není moc výrazná. Změna se projevila už po prvním použití.

Ověřený zákazník Testuj.to Sabina

• vůně
  • textura
  • minimalistický obal
  • vše v pořádku

Maska opravdu překonala má očekávání. Nejen, že má opravdu úžasnou vůni a texturu, ale skvěle funguje. Mé vlasy si toho už zažily dost a vyzkoušely nespočet produktů, ale tenhle určitě zařadím do své pravidelné rutiny a určitě bych neváhala zakoupit znovu. Úžasný produkt

Subrina Care Keratin Mask 500 ml

Subrina Care Keratin Mask 500 ml

Ověřený zákazník Svět kadeřnictví.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Svět kadeřnictví.cz

Maska krásně voní po aplikaci a ponechání masky cca půl hodiny na umytých vlasech jsou vlasy hebké a dobře rozčesatelné - doporučuji po každém mytí čerstvě odbarvených blond vlasů.

K18 Hair Molecular Repair Mask Single Tube 5 ml

K18 Hair Molecular Repair Mask Single Tube 5 ml

Ověřený zákazník Svět kadeřnictví.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Svět kadeřnictví.cz

Opravdu regeneruje i hodně poškozené vlasy odbarvováním / zesvětlené / ráda doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Ema

• Lehké rozčesávání

Tahle obnovující maska na vlasy je skvělá hlavně pro hydrataci a obnovu vlasů. Má krásnou vůni a po pár použitích se kvalita mých vlasů zlepšila. Jsou silnější a lesklejší. Na dotyk jsou krásně hebké jako ještě nikdy. Maska vlasy nezatěžuje a pomáhá při rozčesávání.

Ověřený zákazník Testuj.to Karolína

• Desing
  • Tesxtura
  • Nanášení,žádná tuhost masky
  • Účinnost
  • Malinké balení

Masku TOMAS ARSOV si nemůžu vynachválit.Začnu hned tím že doporučuji všemi 10!! Vlasy byly zničené, padaly a téměř bez života.Odrovnala jsem si je barvením a častým žehlením.Lítala jsem po drogeriích,obchodech,internetu a zkoušela strašně moc produktů z reklam,doporučení ale nic nezabíralo až na tohle.Z počátku jsem tomu moc nevěřila a byla celkem zklamaná z malého balení ale překvapilo! Vlasy se konečně probraly a celkově po pouhých 14ti dnech jsou jakobych prošla nějakou kůrou. Přijatelná cena,nemluvě o vůni a účinnosti.Za mě TOP!

Matrix Total Results High Amplify Wonder Boost Root Lifter 250 ml

Matrix Total Results High Amplify Wonder Boost Root Lifter 250 ml

Ověřený zákazník Svět kadeřnictví.cz Eva

Přidáno: 28. ledna 2024

(naposledy upraveno 28. ledna 2024)

Zakoupeno v Svět kadeřnictví.cz

• Super náhrada pěnového tužidla. Mám jemné vlasy, použila jsem jak na suché, tak i na mokré vlasy + vyfoukání. Za mě spokojenost.

• vlasy jsou krásně lesklé, jdou dobře rozčesat

Ověřený zákazník Testuj.to Liliia

• Libilo se mi
  • moje vlasy jsou teď neuvěřitelně hedvábné a získaly dodatečný objem

Po použití masky TOMAS ARSOV Balans obnovujuci došlo k pozoruhodné proměně mých vlasů! Tato výživná formula s aminokyselinami obnovila rovnováhu uvnitř vlasového vlákna, což dodalo vlasům neuvěřitelnou hebkost a výrazný objem. Jsem nadšená, že jsem měla příležitost vyzkoušet tuto masku! Výsledky překonaly mé očekávání – mé vlasy jsou nyní nejenom nesmírně hebké, ale také mají nádherný objem. Tato maska se stala nepostradatelnou součástí mé péče o vlasy.

• Krasna vune
  • Prijemna konzistence

Tohle serum me hned po prvnim pouziti velmi pozitivne prekvapilo. Na umyte vlasy jsem nanesla serum a nechala chvilku pusobit. Uz pri oplachovani jsem si vlasy krasne rozcesala prsty a nic nekudlilo. Po vyfoukani jsem vlasy krasne rozcesala a vypadaly ucelene a byly krasne hebke a leskle. Tohle serum doporucuji na milion procent, za me TOP vyrobek??

Ověřený zákazník Testuj.to Aneta

• složení
  • obal
  • hydratuje
  • malé balení

Maska je skvělá pro někoho kdo má zničené a suché vlasy jako já. Krásně hydratuje, vlasy jsou po ní lesklejší a hebké na dotek. Po umytí se dobře rozčesávají. Po použití není potřeba dávat kondicionér, funguje perfektně i bez něj. Za mě je to jedna z nejlepších cenově dostupných masek.

Ověřený zákazník Testuj.to Petr

Přidáno: 27. ledna 2024

• Prakticky obal
  • Jemná vůně
  • Kladne ucinky
  • Vlasy po použití vypadají jako od kadeřníka
  • Snadno se rozcesavaji
  • Není potřeba žádný kondicionér
  • Pusobeni masky 10 minut

TOMAS ARSOV BALANCE Obnovující maska má prakticky obal. Dobře se nanáší a aplikuje. Maska Hloubkově vyživuje, obnovuje, regeneruje a hydratuje. Po pouziti jsou vlasy pruznejsi, lesklejsi, pevnejsi, silnejsi a mene elektrizuji a hlavne se snadno rozcesavaji. Obnovující maska příjemně voní a pritom je bez silikonů, sulfátů a parabenů. Balance maska podporuje růst vlasů a posiluje je. Masku na vlasy nanesu od poloviny vlasů ke koneckum, rozetru, rozcesu, pak necham pusobit 10 minut a poradne oplachnu. Vlasy jsou po použití masky jako od kadeřníka, dobře prilehaji a snadno se rozčesávání. Masku používám 1krat týdně. Již nepotřebuji zadny kondicionér.

Ověřený zákazník Testuj.to Naila

• Méně elektrizujicí vlasy
  • Snadné rozčesávání
  • Hydratace
  • Viditelně lesklejsi vlasy

Maska me velmi prekvapila viditelným vysledkem jiz po prvnim pouziti. Vlasy po aplikaci masky byly krasne leskle, jemne na dotek , viditelne hydratovanejsi a snadneji se rozcesavaly. Vůně masky je krasne jemne sladka, maska se snadno aplikovaly, vlasy se po aplikaci masky viditelne mene elektrizovaly.

Zobrazuji 481 - 500 ze 500 recenzí 1...21 22 23 24 [ 25 ]