Nejnovější recenze ze sekce Vlasová regenerace

Ověřený zákazník Testuj.to Ilona

Přidáno: 1. února 2024

• Decentní obal
  • Výsledek po použití masky

Maska od Tomas Arsov - Obnovující mě velmi potěšila svým decentním designem, příjemnou nevtíravou vůní a hlavně nejvíc výsledkem. Vlasy byly jemné na dotek a krásně se daly rozčesat. Doporučuji i pro vlasy zničené pravidelným barvením. Z výsledku budete nadšeni.

Ověřený zákazník Testuj.to Marie

• Jemná struktura
  • Úžasný vzhled vlasů

Ženy! Určitě doporučuji tuto masku na vlasy. Krásně vstřebatelná a mě i krásně voní . Vlasy mám po použití krásně jemné a značně výživné. Mám kudrnaté nepoddajné vlasy a ta to maska je dokázala zkrotit. Myslím ,že jsem se stala věrnou Tomasovi Arsovi.

Ověřený zákazník Ovečkárna.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Ovečkárna.cz

• Krásně voní promaže a už mám už třetí krém a objednám znovu.

Ověřený zákazník Testuj.to Michaela

• Velmi příjemná vůně
  • Vyšší cena

Tato maska je pro mě milým překvapením.

Po použití mám vlasy jemnější, zářivější, hned na první pohled vlasy působí zdravějším dojmem.

Narozdíl od konkurenčních masek mi nezatěžuje ani zbytečně nemastí vlasy.

Moc se mi líbí i její vůně, kterou jsem si okamžitě zamilovala.

Jako negativní beru to, že jsem na ni zatím nenarazila v žádné kamenné drogerii.

Trust My Sister Olej na vlasy se střední pórovitostí 100 ml

Ověřený zákazník Testuj.to Sára

• Krásná vůňe
  • Vlasy hned leskle
  • Jednoduché aplikování

Obnovující masku “ TOMAS ARSOV Balance” jsem si při prvním použití hned zamilovala. Maska na vlasy se lehce nanáší a krásně voní. Už při prvním použití jsem měla vlasy krásně leskle a hydratované. Tuhle masku doporučuji všem co mají suché a zničené vlasy.

Opravdu perfektní přípravek na vlasy, kupuji po několikáté

Ověřený zákazník Testuj.to DoMí

• rozčesávání

Právě testuji masku na vlasy značky TOMAS ARSOV a i když testuji zatím krátce, tak musím říct, že je to jedna z nej masek, co jsem kdy vyzkoušela. Nádherně voní, vlasy nezatěžuje, vlasy mi jdou hezky rozčesávat, po použití nejsou vlasy suché, ale hezky hydratované. Čeho jsem si ještě všimla, že vlasy nejsou tolik rozlítané, zelektrizované ? za mě má maska samé plusy, minus jsem žádný nenašla a určitě bych ji doporučila kamarádkám a známým ? věřím, že po delším čase používání budou vlasy delší a zdravější ?

Ověřený zákazník Testuj.to Monika

• Produkt po otevření

Když mi maska dorazila domů, byla jsem příjemně překvapená z obalu, bohužel po otevření jsem si nebyla jistá zda již nebyla omylem otevřená někým jiným, protože tak obsah působil. Uvnitř totiž
neměla žádnou ochrannou folii. Maska má příjemnou vůni a konzistenci. Již po prvním týdnu použití jsem měla vlasy jemnější a vyživenější. Jen si musí člověk dávat pozor, aby masku dal pouze do délek vlasů, jinak mají vlasy tendenci se rychleji mastit. Za mě splňuje očekávání.

Ověřený zákazník Testuj.to Denisa

• Balení
  • Množství
  • Mastné vlasy
  • Špatně se vymývá

Tento produkt má hezký designových obal. Když jsem produkt rozbalila, přišlo mi jak kdyby byl už použitý, a to byl hezky zabalený, ale bylo toho tam tak málo, že jsem hned hledala jestli to tak má být, a nebyl vůbec hladký ale takový jak kdyby do něj už někdo hrábnul. Špatně se vymývá a rozhodně nedoporučuji na hodně husté vlasy. Tento produkt si určitě nikdy nekoupím. Hned druhý den jsem měla mastné vlasy. Nějaký výsledek nepozoruji.

Ověřený zákazník Testuj.to Lada

• obal
  • účinky masky

Maska s příjemnou jemnou vůní a skvělou hustotou, díky které nestéká z vlhkých vlasů. Vlasy jsou hladší, lesklejší a moje vlnité vlasy se přirozeně více vlní. Odpadá starost s rozcuchanými a odstávajícími vlasy. Těch 10 minut navíc v koupelně určitě stojí za to.

Label.M Anti-Frizz vyhlazující maska 200 ml

Label.M Anti-Frizz vyhlazující maska 200 ml

Ověřený zákazník Beauty Online CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 31. ledna 2024

(naposledy upraveno 31. ledna 2024)

Zakoupeno v Beauty Online CZ

Božská maska, vlasy jsou po ní hebké a zářivé. Jsem velice spokojená. I na moje krepate vlasy, krásně působí. Plus krásná vůně.

Ověřený zákazník Testuj.to Kateřina

• hutná, výživná konzistence
  • krásně zjemní vlasy
  • neutrální vůně
  • složitější použití

Maska je velmi hutná (což je dobře), při použití dodává lesk, jemnost a hlavně výživu vlasům. Až jsem byla překvapena, jak moc dobré moje vlasy byly na dotek po použití - obešla jsem se i bez kondicionéru, což u jiných značek masek bylo potřeba. Doporučuji se držet přesně návodu na použití a dodržet horní limit 10 minut působení přpravku, jiné doby u mě měly mírně horší výsledky, což je s tímto přípravkem škoda. Vůně je příjemná neutrální. Tuto masku zcela doporučuji.

Ověřený zákazník Ovečkárna.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Ovečkárna.cz

• Kvalitní produkt, který funguje a příjemně voní

• Zlate perlicky
  • Vlasy jdou krasne rozcesat
  • Baleni vydrzi velmi dlouho

Vlasové sérum jsem použila zatím asi 5x. Jeho krémová konzistence nezatěžuje vlasy, a když se rozetře, okamžitě uvolní příjemnou vůni. Uhlazuje vlasy, usnadňuje rozčesávání a poskytuje potřebnou hydrataci. Po použití jsou vlasy nejen hebké, lesklé a snadno ovladatelné, ale také provoněné nádhernou vůní. Doporučuji všem, kteří touží po uhlazených a poddajných vlasech.

Ověřený zákazník Testuj.to Adriana

• Jednoznačně vůně
  • Konzistence
  • Viditelný účinek už po pár použití
  • Nenašla jsem žádné negativa

Maska mně po otevření překvapila texturou, jelikož masky používám dost často. Je hodně krémová a nejvíc voňavá. Snad nejvoňavější maska jakou znám. Za mně je po použití vidět ihned změnu. Určitě jsem ráda, že jsem jí vyzkoušela a do budoucna budu určitě používat jenom tuhle. V tomto případě platí, že za dobré věci se musí malinko připlatit. Ale konečný výsledek opravdu stojí za to.

Ověřený zákazník Testuj.to Tereza

• Účinnost

Od Tomáše Arsova byla tato maska mým prvním produktem a určitě ne posledním. Krásná vůně byla první, co mě na tomto produktu zaujalo a hned při prvním použití jsem cítila, jak jsou mé vlasy hebčí. Jednodušeji se mi rozčesávají a lépe se mi s němi pracuje.

Ověřený zákazník Testuj.to Petra

• Není nutné používat kondicionér
  • Balení, raději mám aplikátor s pumpičkou

Rozhodně doporučuji. Není nutné používat kondicionér. Vlasy se dobře rozčesávají a jsou krásně jemné. Používání je snadné, maska má ideální konzistenci, takže nestéká při nanášení. Uvítala bych teda jiné balení, balení v kelímku mi úplně nevyhovuje, raději bych volila dávkovač. Vůně je příjemná, neutrální.

Ověřený zákazník Testuj.to Kateřina

• práce s maskou
  • textura
  • zřejmě se vlasy neobnoví za krátkou dobu

Maska příjemně voní, lehce se roztírá do vlasů. Vlasy jsou jemné a měkké, rozdíl jsem ucítila po třetím ošetření. Zničené konečky byly odstřihnuty, a tak nic nebrání tomu, aby obnova zdravých kudrn byla ještě viditelnější. Věřím, že pravidelné používání se vyplatí.

Ověřený zákazník Testuj.to Veronika

• Očíslování balení
  • Zacuchané vlasy

Vlasová maska má dobrou konzistenci, dobře se tedy nanáší. Má příjemnou jemnou vůni. Co mě však na masce zaskočilo, bylo špatné rozčesávání vlasů při pravidelném používání. Mé vlasy nebyly tak hydratované, jak jsem očekávala, proto mne maska moc nenadchla. Co se mi však líbilo, byl design balení. Elegantní černá a vtipné očíslování produktu.

Zobrazuji 461 - 480 ze 500 recenzí 1...21 22 23 [ 24 ] 25