Nejnovější recenze ze sekce Vlasová regenerace

Vlnka Regenerační krém s lanolinem 100 ml

Vlnka Regenerační krém s lanolinem 100 ml

Ověřený zákazník Ovečkárna.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 5. února 2024

Zakoupeno v Ovečkárna.cz

• kvalitní regenerační krém

Příjemně voní, rychle se vsákne a ještě druhý den je pokožka jemnější. Určitě si časem objednám další. Doporučuji.

Tomas Arsov Hair Liquid hydratační sprej na vlasy 200 ml

Tomas Arsov Hair Liquid hydratační sprej na vlasy 200 ml

Ověřený zákazník Shop Tomáš Arsov Ověřený zákazník

Přidáno: 5. února 2024

Zakoupeno v Shop Tomáš Arsov

Zničené vlasy po dvou melírování se zlepšila jejich kvalita a rozhodně jdou mnohem lépe rozčesávat. I na dotyk jsou vlasy lepší kvality.

• použití
  • vůně

Dobrý den mé vlasy po poslodním odbarvení u kadeřnice vypadaly tak akorát na úplné zkrácení a nešlo se na ně dívat . Jelikož je mám i vlnité a co druhý den používám žehličku stály za houby . Serum od pantene i když to není přímo značka z kadeřnictví hodně překvapilo účinkem vlasy jsou krásné hladké nejsou krepaté a jdou úplně v pohodě vyžehlit a je vidět že se dáváají dohromady

• Snadnější rozčesávání
  • Příjemná vůně
  • Vlasy vypadají vyživeně
  • Poddajnější vlasy

Produkt jsem zakoupila po doporučení kamarádky a jsem opravdu spokojená. Po nanesení jdou vlasy krásně rozčesat a dobře se potom upravují (foukání, rovnání). Vlády vypadají lépe-silněji. Líbí se mi také vůně přípravku.

• Konzistence

Tento produkt krásně hydratuje vlasy. Zatím vidím menší zlepšení, ale používám ho krátce. Nicméně vlasy jsou při mytí jemnější, ucelenější. Nepůsobí tak hrubě. Velmi příjemná je vůně produktu a celková textura, která je příjemná při nanášení. Je skvělým doplňkem při péči o vlasy.

• efekt
  • zloženie
  • nesadla mi vôňa

Vlasy sú po kúre v lepšej kvalite. Končeky sú jemnejšie a lesklejšie vyzerajú celkovo o dosť zdravšie. Textúra je dobrá a vôňa príjemná. Odporúčam vyskúšať s celou radou spoločne. Cenovo odpovedá kvalite. Zloženie je na značku lepší priemer. Celkovo hodnotím veľmi kladne.

• Nic moc, rozhodně nedokáže napravit zničené vlasy. Určitě bych si ho už nekoupila, pokud někdo má vlasy celkem v pořádku, tak asi napraví.
Ziaja kakaové máslo vyhlazující maska na vlasy 200 ml

Ziaja kakaové máslo vyhlazující maska na vlasy 200 ml

Ověřený zákazník ELNINO.CZ Eva

Přidáno: 4. února 2024

Zakoupeno v ELNINO.CZ

• Jelikož používám šampon a balzám, tak si myslím, že bude i tato maska určitě bezvadná.
Vlasové hnojivo Sérum 50 ml

Black Cristalli Liquidi Tekuté krystaly pro poškozené a jemné vlasy 100 ml

Black Cristalli Liquidi Tekuté krystaly pro poškozené a jemné vlasy 100 ml

Ověřený zákazník Svět kadeřnictví.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 3. února 2024

(naposledy upraveno 3. února 2024)

Zakoupeno v Svět kadeřnictví.cz

ihned uhladí poškozené konečky

• Jemnost vlasů
  • Doba působení
  • Struktura

Líbí se mi opravdu struktura a složení přípravku, toto sérum při tříminutovém působení na vlasech způsobí krásně jemné, ale i voňavé vlásky. Jsem ráda, že ho mám a mohu momentálně používat na své zničené konečky. Již při prvním omytí byl druhý den znát rozdíl :-)

Ověřený zákazník Testuj.to Libuse

• Elegantní balení
  • Jemné složení
  • Malé množství

Vlasová maska TA Balance se dobře nanáší i smývá. Po umytí jsou vlasy skutečně hezké a vypadají vyživeně. Balení vypadá elegantně, při otevření voní. Nevyhovuje mi velikost balení, která je příliš malá. Je dobré, že je bez silikonů, parabenů a sulfátů.

Ověřený zákazník Testuj.to Anežka

• Vune
  • Aplikace
  • Hebkost vlasu

Obal je designovy, moderni. Maska ma prijemnou vuni i texturu, dobre se nanasi a nesteka po vlasech. Vlasy jsou po pouziti hezky jemne, leskle, necuchaji se a moje prirozene vlnite vlasy podpori a vlni se vice. Navic vlasy nemasti a jsou velmi prijemne na dotek.

• Účinek produktu
  • Jednoduché použití

Sérum na vlasy používám při každém mytí. Snadno se nanáší na vlasy, nechá se zhruba tři minuty působit a poté se důkladně opláchne. Už po vysušení vlasů ručníkem se vlasy krásně rozčesávají. Po následném použití fénu jsou vlasy znatelně hebké a lesklé a vypadají zdravě. Produkt má příjemnou vůni.

Pantene Intensive Repair maska na slabé a poškozené vlasy 300 ml

xx

Ověřený zákazník Testuj.to Lenka

• Snadná aplikace
  • Příjemná textura
  • Stav vlasů po použití masky

Jsem nadšená, masku rozhodně koupím znovu. Vlasy jsou vyživené a snáze se upravují. Oceňuji nejen rychlou a snadnou aplikaci, ale především hedvábnou hebkost vlasů po použití masky. Mám v plánu vyzkoušet i další produkty ze sortimentu značky. Zkrátka a dobře velká spokojenost!

Ověřený zákazník Testuj.to Ivana

• Vune

Obnovující maska na vlasy od Tomas Arsov mě skutečně nadchla. Krásný jednoduchý design obalu, příjemné parfémovaný obsah a vlasy jsou krásně jemné a velmi dobře se rozčesávají. Rozhodně doporučuji i pro barvením zničené vlasy. Z výsledku jsem nadšená!

Zobrazuji 441 - 460 ze 500 recenzí 1...21 22 [ 23 ] 24 25