Nejnovější recenze ze sekce Vlasová regenerace

Redken One United All-In-One Multi-Benefit Treatment 150 ml

Redken One United All-In-One Multi-Benefit Treatment 150 ml

Ověřený zákazník Profesionální kosmetika Ověřený zákazník

Přidáno: 15. února 2024

Zakoupeno v Profesionální kosmetika

• neslepuje vlasy, výborný produkt, používám ho již dlouho.

Pro kamarádku dárek a je s tímto produktem velmi spokojená.

• Krásně voní, hezky promastí pokožku

• Vzhled vlasů po umytí
  • méně suché konce
  • Lehké rozčesávání
  • vysoká cena na malé balení
  • perličky se špatně rozpouštěly ve zbylém krému

Perličky s aktivní složkou, na kterých je produkt postaven, jsou celkem nešťastně zvolené, ve dlani se špatně s krémem rozpouští, spíše je rozeženete po krajích a zalezou mezi prsty, můžu jen doufat, že ve vlasech se dorozpustily. Když porovnám účinky s klasickým kondicionérem, vlasy byly
na pohled zacelenější, dobře se rozčesávaly, ale nijak zásadní rozdíl to není na to, abych do produktu investovala.

• design
  • konzistence
  • vůně

Sérum se nanáší na vlasy umyté šamponem, stačí rozetřít mezi prsty a nanést, poté opláchnout. Po aplikace séra jsou vlasy určitě více vyživené a vypadají také podstatně lépe. Další plus vidím v tom, že se i méně mastí. Zaujal mě design obalu a velmi příjemná je také jeho vůně. Určitě doporučuji.

• Luxusní zlatý, zároveň i praktický obal
  • Vůně, složení, vláčnost
  • Zážitek jemných vlasů
  • Prchavost výrobku

Jako karátová kanapka s pomerančovými vločkami. Smyslná kapka v pohárku oázy, pro vonné, vzdušné, slunné kadeře. Korunní šém. Zlatý krémový šum. Šampaňské pro vaše vlasy, které perlí, opojí, polaská prameny, ale jen pro ten jeden večer, občerstvující bublinky druhý den vyprchají. Střihněte si i vy tuto luxusní melodii, která vám ale v hlavě natrvalo nezakoření.

• Konzistence
  • Celkový efekt
  • Po umytí kondicionérem následně i sérem musím stejně používat ještě bezoplachový sprej na rozčesávání

Sérum na vlasy již po prvním použití mělo viditelný účinek,vlasy byly hebké, lesklé a poddajnější.
Vůně i konzistence se mi líbila, akorát musím stejně používat stále sprej na rozčesávání vlasů.
Jinak vitalita vlasů a pevnost se opravdu zlepšila a hlavně mi všude už netrčí...jsou krásně hladké.

• vzhled
  • účinek
  • nenašla jsem

PANTENE MOLECULAR BOND REPAIR SÉRUM CZ je krémové sérum s olejovým perlami, které se aplikuje po umytí na vlasy a smyje po 3 minutách. Vlasy jsou poté zdravé, pružné a lesklé. Přípravek moc hezky voní, stačí ho docela málo, takže celé balení vydrží dlouho.

• Složení
  • Konzistence
  • Efekt

Zezačátku jsem byla nadšená jak nádherně produkt voní a jak vypadá! Ale po dalších použitích se mi vlasy zdály bez objemu a řídké. Za sebe doporučit nemohu, ale věřím, že záleží na vlasech jedince. Já osobně mám vlasy od přírody jemné, tak je to možná i tím :-)

BC Bione Cosmetics Tekuté vlasy Panthenol + Keratin 260 ml

BC Bione Cosmetics Tekuté vlasy Panthenol + Keratin 260 ml

Ověřený zákazník Bione-shop.cz Hana

Zakoupeno v Bione-shop.cz

Pro jemné a slabé vlasy je to velká pomoc, ale s aplikováním množství produktu se to nesmí přehánět, pak jsou vlasy spíše splihlé a nehezké, zkrátka, všeho s mírou.

• Balení
  • Vúně

Pantene molecular bond repair serum prostě boží top produkt ! Za mě luxusní sérum na vlasy které je kvalitní a hned po prvním použití byly vlasy nádherně zdravé, krásně voňavé a leske. Libuše mi celkově jal balení tak textura a desing. Určitě můžu doporučit! :-)

• Balení
  • Textura
  • Vůně

Sérum příjemně voní, jednoduše se nanáší na vlasy a po umytí jsou vlasy hezky jemné a lesklé. Vlasy vypadají silně a zdravě. Hezky to zacelí roztřepené konečky. Nezanechává žadný mastný film.
Balení je tak akorát. Žádnou výtku jsem nenašla. Doporučuji.

• Jemnost vlasů , krásně se rozčesávají
  • Vlasy vypadají v kondici
  • Vlasy po použití nevypadají jako helmička

PANTENE MOLECULAR BOND REPAIR SÉRUM krásně voní až do další aplikace,nezatěžuje vlasy, takže nevypadají zplihle, což mě nadchlo.Výsledek je v plné síle již po prvním použití, i moje ošklivé konečky vypadají jinak.Nemastí vlasy,jako konkurenční produkty, takže není potřeba mytí hlavy v jiných intervalech, než obvykle. Jsem spokojená, koupím ráda znovu.

Matrix Total Results Miracle multifunkční péče na vlasy 200 ml

Matrix Total Results Miracle multifunkční péče na vlasy 200 ml

Ověřený zákazník ProdejParfemu.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v ProdejParfemu.cz

• Vyšší cena

• Hebké vlasy
  • Leskle vlasy

Musím strašně moc doporučit sérum od Pantene? moc se mi to líbilo a vlasy mám jak znovuzrozené??Vlasy mám po umytí hebké a krásně lesklé a vypadají o dost zdravěji, desing obalu mě zaujal hned jak jsem sérum poprvé viděla.
Takže mužů doporučit a určitě koupím znovu?

• Krasná vůně
  • Super vzhled a balení
  • Textura dobře zpracovatelná
  • Vyzivené vlasy
  • Na pohled jemnejsi
  • Neni nic

Toto sérum na vlasy nádherně voní po kokosu a moje vlasy jsou po něm na dotek jemné a krásně hydratované. Balení jde krásně a dobře uchopit. Za mě určitě doporučuji. A určitě si koupím znovu, protože jsou moje vlasy mnohonásobně lepší a určitě doporučím i kamarádkám. PS: Moje sestra ho už používá

Selective densi-fill treatment 10 x 15 ml

Pleva vlasová voda s propolisem 490 g

Ověřený zákazník Pleva Ověřený zákazník

Přidáno: 12. února 2024

Zakoupeno v Pleva

- vlasová vody s propolisem funguje o proti jiným

• aplikace
  • pocit po umytí
  • pocit vysušení
  • lámání konečků

Značku Pantene jsem zkoušela poprvé. Bohužel jsem nenabyla dobrých zkušeností. Po pravidelné aplikaci přípravku - Koncentrovaného séra Pantene Molecular Bond Repair - mé vlasy působí suše a lámavě. Ačkoli hned po umytí vlasy pár hodin vypadaly krásně zdravě a leskle.

• Textura
  • Design obalu

Opravdu hezký desing výrobku i celé této řady Pantené. Sérum má velice příjemnou vůni a jemnou texturu. Viditelná změna byla již po prvním použití , vlasy byly jemnější a lesklejší, lépe se mi je dařilo rozčesat. Normálně se mi vlasy dost vlní a po některých přípravcích je mám stále "krepaté". Nyní ale po použití tohoto séra, ne.

Zobrazuji 401 - 420 ze 500 recenzí 1...19 20 [ 21 ] 22 23...25