Nejnovější recenze ze sekce Vlasová regenerace

• Hydratace
  • Konzistence
  • Rychlý vysledek

Trpím na velmi suché a poškozené vlasy. Již po prvním použití jsou moje vlasy jako vyměné. Vlasy jsou po použití séra viditelně hydratovanější, pevnější, lesklejší , lépe se rozčesávájí. Sérum má velmi příjemnou konzistenci a krásně sérum provoní. Díky tomuto séru mám vlasy jako nové!

Luna vlasová voda bylinná bříza 120 ml

Luna vlasová voda bylinná bříza 120 ml

Ověřený zákazník Dr. Max lékárna Libuše Hofmanová

Přidáno: 10. února 2024

(naposledy upraveno 10. února 2024)

Zakoupeno v Dr. Max lékárna

• Vše OK

Ověřený zákazník Testuj.to Kristyna

Přidáno: 10. února 2024

• Vune
  • Ucinky

Maska mně překvapila příjemnou vůni a koncentraci .Textura masky je tuhá ale, snadno roztíratelná a po použití se vlasy perfektne rozcesavaji. Vlasy jsou hebké,zregenerovane a na pohled vypadají mnohem lepe. Za mně určitě masku doporučuji a budu kupovat dál.

• Lesklé vlasy
  • Zdravé vlasy
  • Po umyti se dobře češou

Dlouho jsem se ohlížela po výrobku, po kterém uvidíte výsledky, jsem ráda, že jsem na něho konečně narazila v těch mnoha doporučení co vám každý dává. Po tomto seru mam opravdu krásné, hladké vlasy i okolí se mě ptá, co používám. Takže můžu opravdu doporučit! Jen bych v tomto případě potřebovala, aby se vyrábělo i větší balení, protože při mem každodenním užívání je hned pryč. Za mě každopádně 10/10! ?

Elizavecca CER-100 Hair Muscle Essence Oil 100 ml

Elizavecca CER-100 Hair Muscle Essence Oil 100 ml

Ověřený zákazník Ksisters Ověřený zákazník

Přidáno: 9. února 2024

Zakoupeno v Ksisters

Olej je příjemný, nemastí vlasy.

Ověřený zákazník Testuj.to Andrea

• vůně
  • kvalita
  • velikost balení

Tento produkt mě mile překvapil. Za přívětivou cenu dostanete celkem velké balení masky. Jsem zvyklá používat produkty na vlasy od své kadeřnice a tento k nim ráda přidám. Má krásnou jemnou vůni a vlasy jsou po ní hezky jemné, vyživené a celkově se jejich kvalita o dost zlepšila.

Mil Mil regenerační krém karité 1000 ml

Mil Mil regenerační krém karité 1000 ml

Ověřený zákazník Drogerie Vaňura Charlie

Zakoupeno v Drogerie Vaňura

• Používám velmi dlouho pro snadné rozčesávání vlasů
Masil 8 Seconds Salon Super Mild Hair Mask 200 ml

Masil 8 Seconds Salon Super Mild Hair Mask 200 ml

Ověřený zákazník Cosibella.cz Lenka

Zakoupeno v Cosibella.cz

• Mé zkušenosti jsou zvláštní. Než zde napíšu, chtěla jsem pořádně vyzkoušet, zda je to opravdu tímto produktem.... K mému údivu, úžasný výrobek. Z mých krepatých a zničených vlasů jsou najednou kudrnaté. Nechápu, čím více používám, tak na hlavě mám lesklé a dětské prstýnkové prameny i pod horními vlasy. Do té doby šílená kvalita, vždy jsem rovnala při fénovaní kulatým kartáčem, nyní nemusím nic, mám jak od kadeřníka. Doma všichni koukáme Nechápu, ale super.
  • Chtěla jsem mít vlasy dohladka, mám kudrnaté
  • Nadávkujete do dlaně, pak trošku vody přidáte, vytvoří se teplý gel, ten nanesete
  • Odpadá zdlouhavé nanášení vlasových masek, tahle jen 8 vteřin
  • Žádné

• Balení praktické
  • Hydratační účinky

Pantene je skvělá značka, mám ji ráda a delší dobu používám její výrobky. Nebyla jsem ani tady zklamaná kvalitou a péči o mé vlasy. Účinkuje na hydrataci vlasů, dodání lesku a vitality. Vůně je moc příjemná a dobře se nanáší. Jsem spokojená se sérem.

L´Oréal Série Expert Absolut Repair Gold Quinoa + Protein Golden Masque 500 ml

L´Oréal Série Expert Absolut Repair Gold Quinoa + Protein Golden Masque 500 ml

Ověřený zákazník BRASTY.CZ Ověřený zákazník

Zakoupeno v BRASTY.CZ

Používám dlouhodě a velká spokojenost.

• Jemný
  • Vasy vypadají zdravěji a jemněji
  • Pěkně voní

Překvapilo mě, že balzám opravdu funguje tak, jak slibuje. Vlasy už po jednom použití vypadaly zdravěji, byly jemnější a více se leskly. Balzám krásně voní při nanášení a vůně se ve vlasech drží i po vysušení. Na rukou je jemný, musí se protřít, aby se rozetřely zlaté kousky.

Ověřený zákazník Testuj.to Kristýna

Přidáno: 7. února 2024

• Hladší vlasy
  • Ucelenější konečky

bdržela jsem možnost vyzkoušet vlasovou masku od značky TOMAS ARSOV a okamžitě mě zaujala svou příjemnou vůní. Její aromatický aroma je opravdu přitažlivé a navíc nezatěžuje vlasy, což zjednodušuje jejich rozčesávání. Obvykle s tím mám potíže, ale s touto maskou to bylo bez problémů. Mám pocit, že vlasy nejsou tak rozdělané a celkově vypadají lépe. I když jsem ji používala jen krátce, ráda ji vřele doporučím. Pro mě patří mezi nejlepší masky, které jsem kdy zkoušela, a rozhodně ji doporučuji.

• Vlasy jsou hebké
  • Nádherně voní
  • Vlasy jsou skvěle rozčesat
  • Vyživuje i peroxidem ošetřené vlasy
  • Už žádné suché konečky
  • Musíte si dávat pozor na aplikaci, ale pokud to nepřeženete, i tak se olej do vlasů vpije

• Dokonalé lesklé a hebké vlasy
  • I pro barvené a ošetřené peroxidem vlasy získaly po umytí lesk
  • Vlasy jsou zdravější a pevnější
  • Konečky už nemám roztřepené
  • Trochu vyšší cena/ ale výsledek stojí za to
Maria Nila Sheer Silver Masque 250 ml

Maria Nila Sheer Silver Masque 250 ml

Ověřený zákazník Svět kadeřnictví.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 7. února 2024

Zakoupeno v Svět kadeřnictví.cz

• Krásně voní
  • Bohužel očekávaný výsledek se nedostavil.
  • Dost vysoká cena a žádný efekt

• Praktické balení
  • Jednoduché používání
  • Výsledky jsou vidět hned

Super produkt. Má velmi praktické balení, dobře se nanáší. Jeho krémová konzistence umožňuje se dostat opravdu do celých délek vlasů. Již po prvním opláchnutí jsou hlasy hebké a skvěle se rozčesávají. Stačí nechat pouze tři minuty a opláchnout. Což mi vyhovuje, nemám ráda produkty které musím nechávat působit dlouho. Umyjete, opláchnete a vlasy vypadají mnohem zdravěji. Jsou krásně lesklé, ale zároveň se vůbec nemastí jak bych čekala.

Ověřený zákazník Testuj.to Pavlína

Přidáno: 6. února 2024

• vůně
  • konzistence
  • velikost balení
  • aplikovatelnost

TOMAS ARSOV Balance obnovujicí maska je velice kvalitní, jelikož po porodu se mi zničily hodně vlasy padaly a byly suché, tak jsem vyzkoušela hodně produktů, ale musím uznat, že tento byl nejlepší, co jsem mohla vyzkoušet.
moje vlasy jsou teď lesklejší, méně vypadávají, jsou bohatší. dokonce i dcera vyzkoušela a nemůžeme si to vynachválit.

L’Oréal Expert Absolut Repair Gold Quinoa+Protein Golden Mask 250 ml

Přidáno: 5. února 2024

• Krásný obal
  • Snadné použití
  • Krásné vlasy

Maska na vlasy je opravdu obnovující, vlasy mám díky ní krásně vyživené, hebké, hladké, lesklé. V čem vidím velké plus je to, že se mi po ní nemastí vlasy, což je u plno masek běžnou věcí. Krásně voní. Jen bych možná dělala větší balení. Ale desing má krásný.

Matrix Total Results High Amplify Wonder Boost Root Lifter 250 ml

Matrix Total Results High Amplify Wonder Boost Root Lifter 250 ml