Nejnovější recenze ze sekce Vlasová regenerace

• Balení
  • Textura
  • Vůně

Sérum příjemně voní, jednoduše se nanáší na vlasy a po umytí jsou vlasy hezky jemné a lesklé. Vlasy vypadají silně a zdravě. Hezky to zacelí roztřepené konečky. Nezanechává žadný mastný film.
Balení je tak akorát. Žádnou výtku jsem nenašla. Doporučuji.

• Jemnost vlasů , krásně se rozčesávají
  • Vlasy vypadají v kondici
  • Vlasy po použití nevypadají jako helmička

PANTENE MOLECULAR BOND REPAIR SÉRUM krásně voní až do další aplikace,nezatěžuje vlasy, takže nevypadají zplihle, což mě nadchlo.Výsledek je v plné síle již po prvním použití, i moje ošklivé konečky vypadají jinak.Nemastí vlasy,jako konkurenční produkty, takže není potřeba mytí hlavy v jiných intervalech, než obvykle. Jsem spokojená, koupím ráda znovu.

Matrix Total Results Miracle multifunkční péče na vlasy 200 ml

Matrix Total Results Miracle multifunkční péče na vlasy 200 ml

Ověřený zákazník ProdejParfemu.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 13. února 2024

Zakoupeno v ProdejParfemu.cz

• Vyšší cena

• Hebké vlasy
  • Leskle vlasy

Musím strašně moc doporučit sérum od Pantene? moc se mi to líbilo a vlasy mám jak znovuzrozené??Vlasy mám po umytí hebké a krásně lesklé a vypadají o dost zdravěji, desing obalu mě zaujal hned jak jsem sérum poprvé viděla.
Takže mužů doporučit a určitě koupím znovu?

• Krasná vůně
  • Super vzhled a balení
  • Textura dobře zpracovatelná
  • Vyzivené vlasy
  • Na pohled jemnejsi
  • Neni nic

Toto sérum na vlasy nádherně voní po kokosu a moje vlasy jsou po něm na dotek jemné a krásně hydratované. Balení jde krásně a dobře uchopit. Za mě určitě doporučuji. A určitě si koupím znovu, protože jsou moje vlasy mnohonásobně lepší a určitě doporučím i kamarádkám. PS: Moje sestra ho už používá

Selective densi-fill treatment 10 x 15 ml

Pleva vlasová voda s propolisem 490 g

Ověřený zákazník Pleva Ověřený zákazník

Přidáno: 12. února 2024

Zakoupeno v Pleva

- vlasová vody s propolisem funguje o proti jiným

• vůně
  • aplikace
  • pocit po umytí
  • pocit vysušení
  • lámání konečků

Značku Pantene jsem zkoušela poprvé. Bohužel jsem nenabyla dobrých zkušeností. Po pravidelné aplikaci přípravku - Koncentrovaného séra Pantene Molecular Bond Repair - mé vlasy působí suše a lámavě. Ačkoli hned po umytí vlasy pár hodin vypadaly krásně zdravě a leskle.

• Textura
  • Design obalu

Opravdu hezký desing výrobku i celé této řady Pantené. Sérum má velice příjemnou vůni a jemnou texturu. Viditelná změna byla již po prvním použití , vlasy byly jemnější a lesklejší, lépe se mi je dařilo rozčesat. Normálně se mi vlasy dost vlní a po některých přípravcích je mám stále "krepaté". Nyní ale po použití tohoto séra, ne.

• Hydratace
  • Konzistence
  • Rychlý vysledek

Trpím na velmi suché a poškozené vlasy. Již po prvním použití jsou moje vlasy jako vyměné. Vlasy jsou po použití séra viditelně hydratovanější, pevnější, lesklejší , lépe se rozčesávájí. Sérum má velmi příjemnou konzistenci a krásně sérum provoní. Díky tomuto séru mám vlasy jako nové!

Luna vlasová voda bylinná bříza 120 ml

Luna vlasová voda bylinná bříza 120 ml

Ověřený zákazník Dr. Max lékárna Libuše Hofmanová

Přidáno: 10. února 2024

(naposledy upraveno 10. února 2024)

Zakoupeno v Dr. Max lékárna

• Vše OK

Ověřený zákazník Testuj.to Kristyna

Přidáno: 10. února 2024

Zakoupeno v Testuj.to

• Vune
  • Ucinky

Maska mně překvapila příjemnou vůni a koncentraci .Textura masky je tuhá ale, snadno roztíratelná a po použití se vlasy perfektne rozcesavaji. Vlasy jsou hebké,zregenerovane a na pohled vypadají mnohem lepe. Za mně určitě masku doporučuji a budu kupovat dál.

• Lesklé vlasy
  • Zdravé vlasy
  • Po umyti se dobře češou

Dlouho jsem se ohlížela po výrobku, po kterém uvidíte výsledky, jsem ráda, že jsem na něho konečně narazila v těch mnoha doporučení co vám každý dává. Po tomto seru mam opravdu krásné, hladké vlasy i okolí se mě ptá, co používám. Takže můžu opravdu doporučit! Jen bych v tomto případě potřebovala, aby se vyrábělo i větší balení, protože při mem každodenním užívání je hned pryč. Za mě každopádně 10/10! ?

Elizavecca CER-100 Hair Muscle Essence Oil 100 ml

Elizavecca CER-100 Hair Muscle Essence Oil 100 ml

Ověřený zákazník Ksisters Ověřený zákazník

Přidáno: 9. února 2024

Zakoupeno v Ksisters

Olej je příjemný, nemastí vlasy.

Ověřený zákazník Testuj.to Andrea

Zakoupeno v Testuj.to

• vůně
  • kvalita
  • velikost balení

Tento produkt mě mile překvapil. Za přívětivou cenu dostanete celkem velké balení masky. Jsem zvyklá používat produkty na vlasy od své kadeřnice a tento k nim ráda přidám. Má krásnou jemnou vůni a vlasy jsou po ní hezky jemné, vyživené a celkově se jejich kvalita o dost zlepšila.

Mil Mil regenerační krém karité 1000 ml

Mil Mil regenerační krém karité 1000 ml

Ověřený zákazník Drogerie Vaňura Charlie

Zakoupeno v Drogerie Vaňura

• Používám velmi dlouho pro snadné rozčesávání vlasů
Masil 8 Seconds Salon Super Mild Hair Mask 200 ml

Masil 8 Seconds Salon Super Mild Hair Mask 200 ml

Ověřený zákazník Cosibella.cz Lenka

Zakoupeno v Cosibella.cz

• Mé zkušenosti jsou zvláštní. Než zde napíšu, chtěla jsem pořádně vyzkoušet, zda je to opravdu tímto produktem.... K mému údivu, úžasný výrobek. Z mých krepatých a zničených vlasů jsou najednou kudrnaté. Nechápu, čím více používám, tak na hlavě mám lesklé a dětské prstýnkové prameny i pod horními vlasy. Do té doby šílená kvalita, vždy jsem rovnala při fénovaní kulatým kartáčem, nyní nemusím nic, mám jak od kadeřníka. Doma všichni koukáme Nechápu, ale super.
  • Chtěla jsem mít vlasy dohladka, mám kudrnaté
  • Nadávkujete do dlaně, pak trošku vody přidáte, vytvoří se teplý gel, ten nanesete
  • Odpadá zdlouhavé nanášení vlasových masek, tahle jen 8 vteřin
  • Žádné

• Balení praktické
  • Hydratační účinky

Pantene je skvělá značka, mám ji ráda a delší dobu používám její výrobky. Nebyla jsem ani tady zklamaná kvalitou a péči o mé vlasy. Účinkuje na hydrataci vlasů, dodání lesku a vitality. Vůně je moc příjemná a dobře se nanáší. Jsem spokojená se sérem.

L´Oréal Série Expert Absolut Repair Gold Quinoa + Protein Golden Masque 500 ml

L´Oréal Série Expert Absolut Repair Gold Quinoa + Protein Golden Masque 500 ml

Ověřený zákazník BRASTY.CZ Ověřený zákazník

Zakoupeno v BRASTY.CZ

Používám dlouhodě a velká spokojenost.

• Jemný
  • Vasy vypadají zdravěji a jemněji
  • Pěkně voní

Překvapilo mě, že balzám opravdu funguje tak, jak slibuje. Vlasy už po jednom použití vypadaly zdravěji, byly jemnější a více se leskly. Balzám krásně voní při nanášení a vůně se ve vlasech drží i po vysušení. Na rukou je jemný, musí se protřít, aby se rozetřely zlaté kousky.

Zobrazuji 421 - 440 ze 500 recenzí 1...20 21 [ 22 ] 23 24...25