Nejnovější recenze ze sekce Vlasová regenerace

Ověřený zákazník Testuj.to Kristína

• vôňa
  • výsledok

Táto maska na vlasy je úplne úžasná! Po použití som si všimla, že moje vlasy sú viditeľne zdravšie, lesklejšie a jednoduchšie na úpravu. Ale to, čo ma naozaj očarilo, bola jej vôňa – jedinečná, jemná a veľmi príjemná, ktorá zostala vo vlasoch ešte dlho po umytí. Odporúčam každému, kto chce svojim vlasom dopriať trochu luxusu!

Ověřený zákazník Testuj.to Anna

• Hutnější složení
  • jemná a příjemná vůně

Maska oproti běžně dostupným v drogerii má hutnější složení a i výsledky jsou podstatně lepší. Již po prvním použití jsou vlasy jemnější, lépe se rozčesávají a mají krásný lesk. Při pravidelném použití jsem si všimla lepší kvalitu vlasů, jsou pružnější, snadněji se upravují a jsou nádherně lesklý. :)

• vůňe
  • lesk
  • objem
  • rozčesávaní
  • manipulace
  • velikost séra

Sérum pantene je skvělý přípravek na vlasy,který je na trhu. Je skvělý jak na barvené vlasy tak i nebarvené vlasy. Přípravek skvělé ožíví barvu vlasů. Je úžasný jak na rovné ale i kudrnaté vlasy. Rozčesávání s přípravkem už není noční můra. Rozčesáváji se lehce. Už po prvním použití jsou viditelné výsledky.Velmi lehce se používá. Vlasy jsou lesklejší, objemnejší. Sérum má dobrou konzistenci. Design je hezký jenom bych přijala větší balení. Vlasy vypadají zdravěji. Tento přípravek Už určitě u mně nebude chybět. Jsem s ním spokojená.

Ověřený zákazník Testuj.to Karin

• balenie
  • príjemná vôňa
  • malé písmo na obale

Minimalistický obal s malým písmom. Po otvorení maska príjemne jemne sladko voní. Vôňa nie je príliš intenzívna, po použití zostáva na vlasoch. Maska má tuhšiu konzistenciu, no dobre a jednoducho sa aplikuje. Vlasy sú po použití hydratované, lesklé a menej sa elektrizujú. Možnosť vynechania kondicionéru po použití je výhodou a masku by som odporúčila

Klorane Sérum chinin a BIO protěž alpská 100 ml

Klorane Sérum chinin a BIO protěž alpská 100 ml

Ověřený zákazník Dr. Max lékárna Vlasta

Zakoupeno v Dr. Max lékárna

Dobrý den,zatím nevím ,použila jsem šampon jen jednou

Ověřený zákazník Testuj.to Petra

• Konzistence
  • Malý popisek

Maska Tomas Arsov Balance mě hned zaujala svým vzhledem, vůní po skořici a konzistenci. Nejvíce mi vyhovuje, že nemusím používat kondicionér. Masku bych určitě doporučila své rodině a přátelům. Jen mě mrzí, že k tomu je malý manuál,ale dá se to zjistit na internetu .

Ověřený zákazník Testuj.to Ivana

• jemná vůně
  • konzistence
  • vzhled
  • vlasy jsou po použití krásné
  • dlouhé působění

Na první pohled je moc hezký obal. Maska se nanáší přímo z kelímku, stačí malé množství, takže produkt vydrží celkem dlouho. Konzistence masky je jemná, krémová, vůně lehká. Maska se nechává působit 5-10, což mi jediné trochu vadilo, ale účinek za to stojí. Vlasy jsou poté krásné, ozdravené, hladké a lesklé. Navíc se snadno rozčesávají. Cena je vyšší, ale přijatelná.

Ověřený zákazník Testuj.to Monika

• vůně

Je to kvalitní výrobek. Po delším používání vlasové masky jsou vlasy krásně zregenerované, jemné,hebké a lesklé. Vlasová maska vlasy nijak nezatěžuje a vlasy nejsou ztežklé ani se více nemastí. Vůně vlasové masky je lehounká,jemná . Určitě by bylo nejlepší použít i příslušný šampon pro dokonalou péči.

Opravdu účinkuje

• Vyživené vlasy
  • Perličky

Nové sérum od Pantene mě velice baví. Slibovaný účinek je viditelný po prvním použití. Vlasy jsou vyživené, na dotek příjemné a hlavně krásně voní. Perličky, které musíte nejprve jemně rozetřít mezi prsty jsou unikátní a výjimečné. Nikdy jsem nic podobného neviděla u žádného produktu.
Balení je identické pro tuto značku, něžné a zároveň elegantní.
DOPORUČUJI!

Ověřený zákazník Testuj.to Blanka

• konzistencmd
  • vůně
  • výsledfk po použití

Tato maska mě velmi příjemně překvapila. Není jí velké množství, přesto k použití stačí málo a výsledek je znát.
Má jemnou, krémovou konzistenci, nevtíravou vůni a dobře se nanáši.
Po použití jsou moje vlasx, které jsou jinak jako hřebíky, opravdu jemné, jakoby hladké na omak a dobře se rozčesávají.

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

• Dobře se nanáší
  • Nemastí vlasy

Maska na vlasy je krémová, dobře se nanáší, vlasy nemastí a nezatěžuje. Vůně je spíše neutrální. Vlasy jdou po ní velmi dobře rozčesat a zůstávají hebké. Za sebe bych ji určitě doporučila. Po jejím požívání mám vlasy krásně lesklé a nemám problém je rozčesat.

Ověřený zákazník Testuj.to Martina

• Snadné nanášení
  • Jde dobře umýt
  • Vlasy jsou zdravější
  • Možná jen cena

Maska krásně voní, hezky se nanáší. Má hezké balení, množství stačí na hodně použití.
Stačí nabrat trosku masky, hezky se roztira. Ihned po prvním umytí jde vidět na vlasech veliký rozdíl. Vlasy jsou zdravější, pevnější, krasne se rozčesávají. Celkově hodnotím kladně

Ověřený zákazník Testuj.to Marianna

• Baenie
  • Knzistencia
  • Účinok

Maska má príjemnú hustú konzistenciu a netreba jej veľa použiť, na dlhé a husté vlasy ak človek chce tak mu maska výjde na 4x. Vôňu nemá v podstate žiadnu, čo mi celkom chýbalo, keďže mám rada voňavé vlasy po umytí. Prekvapila ma milo svojim účinkom, moje vlasy sú husté a dosť sa motajú no po použití tejto masky som nemala takmer žiaden problém ich rozčesať.

Ověřený zákazník Testuj.to Miluše

• Design
  • Vůně
  • Vlasy jsou krásně lesklé a vzdušné
  • Uvítala bych větší balení

Dlouho jsem hledala masku na vlasy,která bude mít skvělé výsledky na moje vlasy a dobré složení bez silikonu.Jsem ráda že na trhů je tato skvělá maska,která splňuje vše co jsem očekávala.Moje vlasy jsou po aplikaci hebké,lesklé a nejsou zatížené.Jako velké plus pro moje melírované vlasy je snadné rozčesávání,bez elektrizování.

Ověřený zákazník Testuj.to Michaela

Zakoupeno v Testuj.to

• Podpora a výživa kudrnatých vlasů
  • Ihned po první aplikaci byly vlasy jemnější
  • Vůně mi připadá spíše pánská

Maska perfektně vyživí i kudrnaté vlasy (vlasy po aplikaci masky nejsou krepaté).
Konzistence je ve formě krému, který se dobře nanáší i vymývá.
Vlasy byly jemnější a působily zdravějším dojmem.
Vůně je spíše pánská, ale velice slabá, takže mi to nevadilo.

Ověřený zákazník Testuj.to Kateřina

• Vůně

Tato maska na vlasy má dobrou konzistenci, lehce se nanáší a vymývá. Pěkně voní. Byla jsem překvapena, že hned po první aplikaci byly vlasy poddajné, vyhlazenější, dobře se rozčesávaly. Po více jak týdnu používání mohu jen doporučit. Jedná se o kvalitní produkt, tím pádem se musí počítat s vyšší cenou.

Ověřený zákazník Testuj.to Nicol

• struktura

Tato maska mě velmi příjemně překvapila. Má příjemnou texturu a vlasy se krásně rozčesávají. Sice moc nevoní, ale vlasy jsou hloubkově vyživené.
Dřív jsem měla vlasy hodně vysušené, konečky se třepily a neustále mi elekrizovaly, což už teď rozhodně nedělají. Celkově jsem byla spokojená

Kérastase Genesis Reconstituant Posilující maska na vlasy 200 ml

Kérastase Genesis Reconstituant Posilující maska na vlasy 200 ml

Ověřený zákazník Cosmetix Ověřený zákazník

Zakoupeno v Cosmetix

Používám opakovaně. Jsem spokojená.

Vlasové hnojivo Sérum 50 ml

Vlasové hnojivo Sérum 50 ml