Nejnovější recenze ze sekce Vlasová regenerace

Ověřený zákazník Testuj.to Kristýna

Přidáno: 7. února 2024

• Hladší vlasy
  • Ucelenější konečky

bdržela jsem možnost vyzkoušet vlasovou masku od značky TOMAS ARSOV a okamžitě mě zaujala svou příjemnou vůní. Její aromatický aroma je opravdu přitažlivé a navíc nezatěžuje vlasy, což zjednodušuje jejich rozčesávání. Obvykle s tím mám potíže, ale s touto maskou to bylo bez problémů. Mám pocit, že vlasy nejsou tak rozdělané a celkově vypadají lépe. I když jsem ji používala jen krátce, ráda ji vřele doporučím. Pro mě patří mezi nejlepší masky, které jsem kdy zkoušela, a rozhodně ji doporučuji.

• Vlasy jsou hebké
  • Nádherně voní
  • Vlasy jsou skvěle rozčesat
  • Vyživuje i peroxidem ošetřené vlasy
  • Už žádné suché konečky
  • Musíte si dávat pozor na aplikaci, ale pokud to nepřeženete, i tak se olej do vlasů vpije

• Dokonalé lesklé a hebké vlasy
  • I pro barvené a ošetřené peroxidem vlasy získaly po umytí lesk
  • Vlasy jsou zdravější a pevnější
  • Konečky už nemám roztřepené
  • Trochu vyšší cena/ ale výsledek stojí za to
Maria Nila Sheer Silver Masque 250 ml

Maria Nila Sheer Silver Masque 250 ml

Ověřený zákazník Svět kadeřnictví.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 7. února 2024

Zakoupeno v Svět kadeřnictví.cz

• Krásně voní
  • Bohužel očekávaný výsledek se nedostavil.
  • Dost vysoká cena a žádný efekt

• Praktické balení
  • Jednoduché používání
  • Výsledky jsou vidět hned

Super produkt. Má velmi praktické balení, dobře se nanáší. Jeho krémová konzistence umožňuje se dostat opravdu do celých délek vlasů. Již po prvním opláchnutí jsou hlasy hebké a skvěle se rozčesávají. Stačí nechat pouze tři minuty a opláchnout. Což mi vyhovuje, nemám ráda produkty které musím nechávat působit dlouho. Umyjete, opláchnete a vlasy vypadají mnohem zdravěji. Jsou krásně lesklé, ale zároveň se vůbec nemastí jak bych čekala.

Ověřený zákazník Testuj.to Pavlína

Přidáno: 6. února 2024

• vůně
  • konzistence
  • velikost balení
  • aplikovatelnost

TOMAS ARSOV Balance obnovujicí maska je velice kvalitní, jelikož po porodu se mi zničily hodně vlasy padaly a byly suché, tak jsem vyzkoušela hodně produktů, ale musím uznat, že tento byl nejlepší, co jsem mohla vyzkoušet.
moje vlasy jsou teď lesklejší, méně vypadávají, jsou bohatší. dokonce i dcera vyzkoušela a nemůžeme si to vynachválit.

L’Oréal Expert Absolut Repair Gold Quinoa+Protein Golden Mask 250 ml

Ověřený zákazník Testuj.to Sara

• Krásný obal
  • Snadné použití
  • Krásné vlasy

Maska na vlasy je opravdu obnovující, vlasy mám díky ní krásně vyživené, hebké, hladké, lesklé. V čem vidím velké plus je to, že se mi po ní nemastí vlasy, což je u plno masek běžnou věcí. Krásně voní. Jen bych možná dělala větší balení. Ale desing má krásný.

Matrix Total Results High Amplify Wonder Boost Root Lifter 250 ml

Vlnka Regenerační krém s lanolinem 100 ml

Ověřený zákazník Ovečkárna.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Ovečkárna.cz

• kvalitní regenerační krém

Příjemně voní, rychle se vsákne a ještě druhý den je pokožka jemnější. Určitě si časem objednám další. Doporučuji.

Tomas Arsov Hair Liquid hydratační sprej na vlasy 200 ml

Tomas Arsov Hair Liquid hydratační sprej na vlasy 200 ml

Ověřený zákazník Shop Tomáš Arsov Ověřený zákazník

Zakoupeno v Shop Tomáš Arsov

Zničené vlasy po dvou melírování se zlepšila jejich kvalita a rozhodně jdou mnohem lépe rozčesávat. I na dotyk jsou vlasy lepší kvality.

• použití
  • vůně

Dobrý den mé vlasy po poslodním odbarvení u kadeřnice vypadaly tak akorát na úplné zkrácení a nešlo se na ně dívat . Jelikož je mám i vlnité a co druhý den používám žehličku stály za houby . Serum od pantene i když to není přímo značka z kadeřnictví hodně překvapilo účinkem vlasy jsou krásné hladké nejsou krepaté a jdou úplně v pohodě vyžehlit a je vidět že se dáváají dohromady

• Snadnější rozčesávání
  • Příjemná vůně
  • Vlasy vypadají vyživeně
  • Poddajnější vlasy

Produkt jsem zakoupila po doporučení kamarádky a jsem opravdu spokojená. Po nanesení jdou vlasy krásně rozčesat a dobře se potom upravují (foukání, rovnání). Vlády vypadají lépe-silněji. Líbí se mi také vůně přípravku.

• Konzistence

Tento produkt krásně hydratuje vlasy. Zatím vidím menší zlepšení, ale používám ho krátce. Nicméně vlasy jsou při mytí jemnější, ucelenější. Nepůsobí tak hrubě. Velmi příjemná je vůně produktu a celková textura, která je příjemná při nanášení. Je skvělým doplňkem při péči o vlasy.

• efekt
  • zloženie
  • nesadla mi vôňa

Vlasy sú po kúre v lepšej kvalite. Končeky sú jemnejšie a lesklejšie vyzerajú celkovo o dosť zdravšie. Textúra je dobrá a vôňa príjemná. Odporúčam vyskúšať s celou radou spoločne. Cenovo odpovedá kvalite. Zloženie je na značku lepší priemer. Celkovo hodnotím veľmi kladne.

• Nic moc, rozhodně nedokáže napravit zničené vlasy. Určitě bych si ho už nekoupila, pokud někdo má vlasy celkem v pořádku, tak asi napraví.
Ziaja kakaové máslo vyhlazující maska na vlasy 200 ml

Ziaja kakaové máslo vyhlazující maska na vlasy 200 ml

Ověřený zákazník ELNINO.CZ Eva

Přidáno: 4. února 2024

Zakoupeno v ELNINO.CZ

• Jelikož používám šampon a balzám, tak si myslím, že bude i tato maska určitě bezvadná.
Vlasové hnojivo Sérum 50 ml

Black Cristalli Liquidi Tekuté krystaly pro poškozené a jemné vlasy 100 ml

Black Cristalli Liquidi Tekuté krystaly pro poškozené a jemné vlasy 100 ml

Ověřený zákazník Svět kadeřnictví.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 3. února 2024

(naposledy upraveno 3. února 2024)

Zakoupeno v Svět kadeřnictví.cz

ihned uhladí poškozené konečky

• Jemnost vlasů
  • Doba působení
  • Struktura

Líbí se mi opravdu struktura a složení přípravku, toto sérum při tříminutovém působení na vlasech způsobí krásně jemné, ale i voňavé vlásky. Jsem ráda, že ho mám a mohu momentálně používat na své zničené konečky. Již při prvním omytí byl druhý den znát rozdíl :-)

Zobrazuji 441 - 460 ze 500 recenzí 1...21 22 [ 23 ] 24 25