Wella Fusion Intensive Repair Mask 150 ml

Garantovaný nákup z Kosmetika-Zdraví.cz

Skladem • 1 variantaProdloužená záruka30 Kč98 % • 26 450 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená záruka30 Kč98 % • 10 021 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby30 Kč98 % • 74 508 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč97 % • 29 111 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta% Slevový kód49 Kč97 % • 272 452 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta64 Kč526 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč96 % • 4 303 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta89 Kč93 % • 2 117 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant99 Kč94 % • 26 897 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta85 Kč100 % • 273 recenzíDalší informace
Info v obchodu75 Kč96 % • 932 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč93 % • 11 198 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 246 429 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč100 % • 141 recenzíDalší informace

Usnadnění rozčesávání
Barva vlasů
pro všechny barvy vlasů

• doporučeno kadeřníkem
    • dělá to co má, když se zapomenete :-) a necháte déle působit, tak jsou vlasy hodně "hladké"
  • , zakoupeno v ELNINO.CZ

• super cena
    • po použítí jsou vlasy na dotek opravdu hebčí

• Žádnou jsem nepozorovala
    • Vlasy mám po tomto přípravku moc jemné. Zřejmě není vhodný na můj typ vlasů.

Typ produktu
dámská
Usnadnění rozčesávání
Barva vlasů
pro všechny barvy vlasů

Regenerační maska proniká hluboko do vlasového vlákna a zaceluje jeho poškození. Dodává vlasům hebkost a lesk. Účinné látky: hedvábné aminokyseliny - chrání vlasy před lámáním a poškozením, lipidy - regeneruji vlasy zevnitř.

Vlastnosti: regeneruje poškozené vlasy, zaceluje vlasové vlákno, vyživuje, chrání vlasy před mechanickým poškozením, uhlazuje vlasovou strukturu.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• doporučeno kadeřníkem
  • , zakoupeno v ELNINO.CZ

• super cena
    • po použítí jsou vlasy na dotek opravdu hebčí

• Žádnou jsem nepozorovala
    • Vlasy mám po tomto přípravku moc jemné. Zřejmě není vhodný na můj typ vlasů.
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Alza.cz

Mám melírované vlasy a nedám na ni dopustit. Zkoušela jsem i masku od Maroccanoil, ale nestačila mi. Žádnou lepší jsem zatím neobjevila, takže doporučuji!

• , zakoupeno v Bezvavlasy

• Totálně boží maska. Nejlepší, co jsem zatím měla. Po stažení barvy efassorem byly vlasy docela suché a unavené, ale ihned poté, co jsem do nich vmasírovala masku, se jim viditelně ulevilo. Nechala jsem působit asi 30 min a poté, co vlasy uschly, byly viditelně lesklé, krásné a hebké. Tenhle efekt vydrží do jisté miry i přes další mytí, kdy ji nepoužijete (má se používat 1 x týdně).
    • Moc pěkně voní
    • Nedá se používat úplně pořád.
    • Nedá se v ní třeba vykoupat, protože vana plná té masky by byla hrozně drahá.

• Krásná vůně
    • Lesklé vlasy
    • Jemne vlasy
    • Vlasy se rychleji masti

• Krásně voní
    • Vlasy jsou po masce hladké
    • Určitě doporučuji
    • Spokojenost na 100%
    • Žádné
    • Žádné

Určitě doporučuji

funguje!
    dobře se nanáší, příjemná konzistence

• dobrá maska
    • vyživuje, ale nemastí
    • kvalitní
    • používám už jen výrobky od wella professionals
  • , zakoupeno v Shop Tomáš Arsov

• S maskou mám ty nejlepší zkušenosti, mám vlnité vlasy tzn suché, takže pro ně ideální. Používám po každém mytí vlasů a jsou hebké a nevysušené