Vichy Dercos Nutri-Réparateur maska 200 ml

Kvalitní výrobek

• , zakoupeno v Krasa.cz

• Snadná aplikace
    • Mé vlasy potřebovaly oživení

Kadeřnicí mi bylo doporučeno abych si pořídila kvalitní masku na hydrataci vlasů. Se značkou VICHY mám dobré zkušenosti.

S produktem jsem velmi spokojená.

Produkt se velmi jednoduše nanáší a ani doba aplikace není časově náročná.

Pokud se někdo bude o nej zajímat, tak jej s klidným svědomím doporučím.

Typ produktu
masky
Typ vlasů
pro suché vlasy
Objem
200 ml
Určení
unisex

Unikátní maska vyživuje suché a poškozené vlasy. Navrací jim hebkost a lesk. Obsažené rostlinné oleje zajišťují vlasům optimální výživu.

• intenzivní hydratace
    • na dotek příjemnější vlasy
    • vlasy vypadají lesklejší
    • všechna pro platila jen po několik prvních umytí, po nějakém čase (stává se mi s různými přípravky, ale ne vždy tak rychle) si vlasy jako zvyknou a přestanou na daný výrobek "reagovat"

mám husté kudrnaté vlasy a potřebuji je hodně hydratovat jinak vypadám jak po průletu roštím, u masky (v kombinaci se stejným šamponem) byl účinek úžasný, ale jen po několik umytí, spotřebovala jsem cca polovinu balení, poté mi přišlo, že jaksi výrobky ztratily efekt. Zbytek přípravků mám uložený, třeba se k němu někdy zkusím vrátit

• , zakoupeno v Parfum.cz

Kvalitní výrobek

• konzistence
    • účinek

Používám spolu s šamponem z této řady. Nejsem si vědoma nějakého "wow" efektu. Ale vlasy jsou na pohled lesklejší a vyživenější. Konzistence je velice zvláštní, taková tužší pěna, příliš neubývá takže celkem dlouho vydrží. Vůni jsem ani nezaznamenala takže je střídmá. Mínusem je samozřejmě cena a v porovnání s výdrží si myslím, že je to dobrá investice.

• , zakoupeno v Krasa.cz

• Snadná aplikace
    • Mé vlasy potřebovaly oživení

S produktem jsem velmi spokojená.

Produkt se velmi jednoduše nanáší a ani doba aplikace není časově náročná.

Pokud se někdo bude o nej zajímat, tak jej s klidným svědomím doporučím.