Tropic Isle Living vlasová výživa s černým ricinovým olejem 113 g

• přírodní složení
    • příjemná vůně
    • nešla vymýt
    • žádný účinek

Nevím, jak se k tomu postavit. Na tuhle masku jsem se moc těšila. Nicméně...Zkoušela jsem zatím pouze jednou, ale zřejmě jsem nevychytala aplikaci. Dala jsme na vlhké vlasy, nechala působit 20 minut a pak jsem to asi půl hodiny vymývala, protože jsem měla vlasy stále mastné...Tudíž se žádný efekt nedostavil.

Typ produktu
oleje

Více o produktu - Vmasírujte do vlhkých vlasů od kořínků ke konečkům a nechte působit 20 minut. Poté vlasy umyjte oblíbeným šamponem.

Recenze od Mims Lady:    "Olej spĺňa naozaj všetko čo sľubuje! Používam ho tak, že si vlasy zmyjem najprv čistou vodou, potom na prsty naberiem olej podľa potreby, niekedy viac inokedy menej, záleží to aj od hustoty vašich vlasov. S mokrými rukami sa ľahko naberá. ...Vlasová výživa s čiernym ricínovým olejom ma milo šokovala ako už dlho nič podobné. Je to rozhodne prípravok a pomocník do ktorého sa oplatí investovať- vaše vlasy vám poďakujú a vlasová pokožka si šťastne vydýchne."

Složení vlasové výživy

Shea Butter, Carnauba Wax, Candelilla Wax, Stearic Acid, Beeswax , Jamaican Black Castor Oil, Extra virgin coconut oil, Avocado Oil, Grapeseed Oil, Meadowfoam Seed Oil, Neem Oil, Vitamin E Oil.

Obsah 113 g

Vlasová terapie TROPIC ISLE LIVING

Jamajská kosmetika Tropic Isle Living vybírá nejlepší ingredience z Karibiku a Afriky pro míchání čistých rostlinných olejů. Mezi perly jejich nabídky patří vlasová terapie s ricinovým olejem, která léčí různé obtíže, zabraňuje vypadávání vlasů a dodává vaší koruně hlavy sílu, zdraví, hustotu a lesk.

• , zakoupeno v Ladybio

• přírodní složení