Schwarzkopf BC Bonacure Oil Miracle Oil Mist 100 ml

• vůně
    • hezké balení
    • spíše pro jemné a nepoškozené vlasy
    • na suché vlasy mi nevyhovuje

Tento produkt jsem viděla u své kadeřnice, kde jsem se pro něj velice nadchla. Proto jsem si ho hned objednala ale doma z něj vůbec nadšená nejsem. U kadeřnice jsem měla vlasy po tomto oleji naprosto neuvěřitelně hebké, doma mi vlasy totálně vysušuje, je nepříjemný na vlasech. Myslím, že se bude hodit spíše na jemné vlasy. Na suché vlasy se příliš nehodí. Příště si tento výrobek už určitě nepořídím.

• Splňuje mé očekávání

Objem
100 ml
Určení
dámská

Bezsilikonový suchý olejový sprej, který dodá i těm nejjemnějším typům vlasů výrazný lesk a jedinečnou regeneraci bez jejich zatížení.

• , zakoupeno v Bezvavlasy

• na suché vlasy mi nevyhovuje

• Splňuje mé očekávání

Dobrý výrobek

• vůně je krásná

mám zkušenosti z kadeřnictví. Vlasy mají po požití neskutečně báječný lesk. A to mám vlasy hodně suché.