Schauma Sea Buckthorn Vital bezoplachová péče ve spreji 200 ml

spreje
Objem
200 ml

• , zakoupeno v Parfemomanie.cz

• Mám hodně jemné dlouhé vlasy, které, když jsem venku, létají na různé strany. Po použití tohoto přípravku vlasy už mi tak "nelétají", nejsou zplihlé a vypadá to tak, jako bych je měla jednou tolik.
    • Pocit "těžkých" vlasů. Mám hodně jemné dlouhé vlasy a po umytí a vysoušení jsem zvykla na pocit "lehkosti". Po použití tohoto přípravku to tak necítím, ale aspoň mi tak "nelétají" vlasy.

Jenom se mi po použití tohoto přípravku nelíbí pocit "těžkých" vlasů.
    Zvykla jsem po umytí a vysoušení na pocit "lehkosti". Po použití tohoto přípravku to tak necítím, ale aspoň mi tak "nelétají" vlasy.
    Něco za něco. :-))

Typ produktu
spreje
Objem
200 ml

Některé druhy ovoce obsahují větší množství vitaminů, antioxidantů a mají vysokou nutriční hodnotu. Patří mezi ně i rakytník řešetlákový, který má výjimečné regenerační a léčivé účinky. Sílu výživy a vitaminů rakytníku teď můžete dopřát i svým vlasům. Značka Schauma přináší zbrusu novou vitalizační řadu produktů péče o vlasy Schauma Sea Buckthorn Vital (Schauma s rakytníkem). Zplihlé a vyčerpané vlasy tak mohou být letos v zimě zase krásně lesklé a plné života, od kořínků po konečky.

Nová řada Schauma Sea Buckthorn Vital je určena pro péči o normální vlasy, které potřebují dodat vitalitu, sílu a lesk. Vysoce účinné složení s antioxidanty obsahuje přírodní výtažky z rakytníku řešetlákového. Díky tomu chrání vlasové buňky před působením volných radikálů a revitalizuje vlasy od kořínků ke konečkům. Zároveň vlasy regeneruje a poskytuje jim vitalitu, antioxidanty i vitaminy. Tyto složky jsou nutné k obnově přirozené krásy vlasů, zejména během dlouhých a chladných zimních měsíců.

Rakytník řešetlákový je doslova magicky silné ovoce. Obsahuje vysoké množství omega nenasycených mastných kyselin, antioxidantů, minerálů a vitamínů, jež mají vliv na zdraví a krásu pokožky a vlasů. Patří mezi ně mimo jiné vitamin C, kterého je v rakytníku dokonce 10x více, než v pomerančích.

Nová řada Schauma Sea Buckthorn Vital nabízí šampon, balzám a denní péči ve spreji. Díky vysoce účinnému složení zanechává vlasy plné přirozeného lesku a pružnosti již po prvním použití. Nejlepší výsledky můžete očekávat v případě, že budete v péči o vlasy používat všechny produkty najednou.

Super ovoce pro zdraví a krásu

Ovoce je odjakživa důležitou součástí naší potravy. V posledních letech se stále více prosazuje trend využívání tzv. super ovoce. Vědci totiž objevili, že některé druhy ovoce obsahují větší množství vitaminů, antioxidantů a mají výjimečnou nutriční hodnotu. A díky tomu mají i velký vliv na naše zdraví. Tento trend se z počátku týkal pouze výrobců potravinářských produktů, nyní se rozvíjí i v oblasti kosmetiky.

• Použití: Před použitím důkladně protřepejte. Nastříkejte na ručníkem vysušené vlasy. Neoplachujte. Nestříkejte do očí. Chraňte před chladem.
  • Složení: Aqua, Alcohol Denat, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Stearamidopropyl Dimethylamine, Hydrolyzed Keratin, Glycine, Panthenol, Taurine, Tocopheryl Acetate, Hippophae Rhamnoides Fruit Juice, Lactic Acid, Tricedeth-9, Pg-Amodimethicone, Parfum, Polyquaternium-10, Sodium Benzoate, Cetrimonium Chloride, Dicaprylyl Carbonate, Trideceth-12, Linalool, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Geraniol, Citral, Coumarin, Citronellol.

Schauma Sea Buckthorn Vital bezoplachová péče ve spreji 200 ml

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v Parfemomanie.cz

Jenom se mi po použití tohoto přípravku nelíbí pocit "těžkých" vlasů.
    Něco za něco. :-))