Sanotint nemastící olej 60 ml

OLIOCALM - Zklidňující olej Sanotint Je vynikající pro všechny typy pleti e je možné jej použít na celé tělo. SANOTINT Zklidňující a uvolňující olej pro podrážděnou a...
Doprava 55 Kč,Do 2 týdnů

Bez parabenů

• , zakoupeno v Obchod Zelené zdraví

• Výrobek měl opačný účinek, než jaký propagoval
  • , zakoupeno v BELLITIA

• Krásně voní, vlasy nemastí a poskytuje ochranu pokožce.

• +konečně mě nesvědí pokožka hlavy po barvení, mohu doporučit

Objem
60 ml
Bez parabenů

OLIOCALM - Zklidňující olej Sanotint

Je vynikající pro všechny typy pleti e je možné jej použít na celé tělo.

SANOTINT Zklidňující a uvolňující olej pro podrážděnou a začervenalou pokožku. Zklidňuje, osvěžuje a změkčuje pokožku a dodává tak okamžitý pocit úlevy.

Jeho receptura byla vyvinuta speciálně pro co největší minimalizování lokálních reakcí u citlivého typu pleti náchylnému k podráždění.

Vyvážené přírodní látky obsažené v Sanotint zklidňujícím oleji umožňují zvýšit ochrannou bariéru citlivých typů pleti, zabraňují spuštění zánětlivého procesu a zmenšují zarudnutí a štípavý pocit.

Neobsahuje přidané kovy.Bez alkoholu.

Vhodný ke zklidnění podráždění pokožky kdekoliv na těle.

Může být použit před nebo během barvení vlasů, nebo všeobecně kdykoliv při podráždění pokožky. Může být nanesen na pokožku hlavy před zahájením barvení vlasů. Může být přidáno 5-10 stříknutí do barvy před jejím nanášením.

• Může být použit na zarudnutou pokožku po celém těle: doporučujeme jemnou masáž postižených míst.
  • Obsahuje: Cardiospermum Halicacabum (Defensil), výtažky z měsíčku, esenciální slunečnicový olej, esenciální olej z levandule a z hadince jitrocelového.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Do 2 týdnů • 1 varianta55 Kč100 % • 2 060 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v Obchod Zelené zdraví

• Výrobek měl opačný účinek, než jaký propagoval
  • , zakoupeno v BELLITIA

• Krásně voní, vlasy nemastí a poskytuje ochranu pokožce.

• +konečně mě nesvědí pokožka hlavy po barvení, mohu doporučit
    • -vyšší cena
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Do 2 týdnů • 1 varianta55 Kč100 % • 2 060 recenzíDalší informace

spokojenost

• , zakoupeno v BELLITIA

Příjemná vůně, příznivé působení na pokožku, ochrana během barvení.

• , zakoupeno v BELLITIA

• Olej připraví a ochrání citlivou pokožku hlavy při aplikaci barvy.
  • , zakoupeno v BELLITIA

• Po krátkodobé aplikaci se výrazně zmenšily strupy ve vlasech.
    • Hlava konečně nesvědí!

• Splnil očekávání

Jsem alergik, olej jsem si objednala, aby mou pokožku chránil při barvení a dnes již vím, jak úžasných barev. Temto olej mi pomohl i na alergii po obličeji, která se mi již ztratila. Již po nanesení jsem cítila, jak svědění z alergie ustupuje

• , zakoupeno v BELLITIA

použila jsem ho při barvení a barva mě nesvědí na pokožce,nezůstávají mi červené zabarvení kůže,doporučuji.