Redken Color Extend Magnetics maska Deep Attraction 250 ml

Doporučená nabídka Cosmetix

Skladem • 1 varianta75 Kč97 % • 931 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč100 % • 49 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek49 Kč98 % • 7 162 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 246 294 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta64 Kč526 neověřených recenzíDalší informace

Bio

• Příjemná textura a vůně

Poradila mě kadeřnice na barevne vlasy

• , zakoupeno v Notino

Kvalitní maska, která nezatěžuje vlasy.

Značka
Výživa vlasů
Barva vlasů
pro všechny barvy vlasů
Bio

Hloubková péče a ochrana pro barvené vlasy. Vlastnosti: dodává barveným vlasům snadnější upravitelnost, vlasy hloubkově vyživuje, pomáhá zachovat intenzitu a vitalitu barvy, zvýšená ochrana proti škodlivým účinkům vody a okolního prostředí, vlasy získávají hebkost, ochranu a zářivý lesk.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Příjemná textura a vůně

Poradila mě kadeřnice na barevne vlasy

• , zakoupeno v Notino

Kvalitní maska, která nezatěžuje vlasy.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

nejlepší maska

• , zakoupeno v Bezvavlasy

• dokonale pro barvene vlasy
  • , zakoupeno v Bezvavlasy

Produkty Redken používám několik let, kvalita vlasů se mi značně zlepšila. Vlasy jsou zdravé a po umytí krásně lesklé. Barva zvárazněna.

• , zakoupeno v LOREAL-REDKEN.cz

• hezký obal, to je asi vše
    • za cenu 600,-Kč si představuji kvalitní výrobek. Určitě tedy neodpovídá kvalita ceně. Možná, že tento výrobek není vhodný na moje vlasy, i když mám vlasy barvené atd. Přesně takové na které je výrobek určen v návodu. Na moje vlasy prostě nesedí. Výrobek jsem použila v souladu s návodem a řeknu Vám, že mám lepší výsledek od masky z obchodu - např. maska loreal s mateří kašičkou - žlutobílý obal.

Za moc peněz málo muziky. Mám blond barvené vlasy, jemné, rychle se mastící a suché konečky. Tento výrobek z nich udělal slámu. Určitě si ho už nekoupím. Lepší výrobky znám z normální drogerky a stojí kolem sto korun. Možná se tento výrobek nehodí na moje vlasy. To jsem ale v popisu produktu nenašla, když jsem ho kupovala. Znám od firmy redken lepší produkty - tedy ty co sedí na moje vlasy - je to řada určená na blond teplé odstíny vlasů - žluté balení - šampon i maska super. Produkt redken - maska color - nedoporučuji.