Natura Siberica rakytníkový olej pro konečky vlasů 50 ml

Garantovaný nákup z Fairnature.cz

Skladem • 1 varianta49 Kč97 % • 10 600 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč97 % • 107 147 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Info v obchodu69 Kč97 % • 39 227 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Do týdne • 1 variantaDárek69 Kč94 % • 56 943 recenzíDalší informace

Bio
Bez parabenů
Vegan

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

• Přírodní produkt, působí dle návodu dobře.

Doporučuji vyzkoušet.

• , zakoupeno v Folly

Koupila jsem jako tip od jedné blogerky na celou rakytníkovou řadu a nejsem zklamaná. Tento olej je bezkonkurenční.

• , zakoupeno v siberica.cz

Skvělé bio složení bez potencionálně škodlivé chemie, konečky vlasů po nezatěžuje. Pro moje kudrnaté, promelírované poničené konečky vlasů naprosto ideální. Používala jsem jiné oleje (zejména s kokosovým olejem), ale moje konečky s nimi vypadaly umaštěně a zplihle.

Typ produktu
Arganový olej
Bio
Bez parabenů
Vegan

Pravidelné používání oleje eliminuje třepení konečků vlasů a činí vlasy zdravé a upravené. Okamžitě vyhlazuje a regeneruje roztřepené konečky. Viditelně obnovuje strukturu vlasů, činí vlasy pružné a usnadňuje jejich úpravu. Chrání před poškozením tepelnou úpravou horkým vzduchem. Aktivní látky: vitamíny a aminokyseliny - vyživují a regenerují roztřepené konečky, altajský rakytníkový olej a marocký arganový olej - pomáhají vytvořit keratin, který činí vlasy pevné a lesklé, organické oleje z klanoprašky čínské, bílého sibiřského lněného semínka a piniových oříšků - pomáhají udržet vlhkost ve vlasové struktuře.

Vlastnosti: regeneruje konečky vlasů, eliminuje třepení konečků, poskytuje ochranu před tepelnou úpravou horkým vzduchem, hydratuje a vyživuje, bez SLS, bez parabenů.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

• Přírodní produkt, působí dle návodu dobře.

Doporučuji vyzkoušet.

• , zakoupeno v siberica.cz

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Folly

Nevysušuje a příjemně voní. Aplikace jednoducha díky kapatku.

• , zakoupeno v Folly

Mám problematickou pleť a tento výrobek mi zatím velmi vyhovuje. Hezky voní, zrníčka v přípravku mi pomáhají na suchou a problematickou pokožku hlavy-zatím spokojenost.

• Bio
    • Přírodní složení
  • , zakoupeno v Naturals.CZ

• snadné rozčesávání
    • konečky nejsou suché
    • vůně
    • malý objem za vysokou cenu
    • produkt by mohl být s rozprašovačem

Ze začátku se vlasy zdají být slepené, ale jakmile se olej vstřebá, konečky nepůsobí vysušeně a další dny se vlasy evidentně lépe rozčesávají. Dala jsem na značku, kterou mám vyzkoušenou z jiných produktů.