Matrix Total Results Moisture Me Rich Moisture Cure 150 ml

Určení
dámská
Bio

• , zakoupeno v BRASTY.CZ

Krásné hydratuje vlasy.kvalitni bezoplachova péče.

• , zakoupeno v Krasa.cz

• Úžasná věc na poškozené, melírované vlasy, díky přípravku se mé vlasy strašně moc zlepšily.

Pro mne TOP produkt.

150 ml
Určení
dámská
Bio

Neoplachovací sprej Moisture Me Rich pomáhá suchým vlasům obnovit přirozenou hladinu hydratace. Aktivní látky:

Fibre Gloss Technology - dodává vlasům lesk a hydrataci.

Účinky: okamžitě revitalizuje vlasy, hloubkově vyživuje a hydratuje, vyhlazuje vlasová vlákna, zanechává je hebké a lesklé, usnadňuje rozčesávání.

• , zakoupeno v BRASTY.CZ

Krásné hydratuje vlasy.kvalitni bezoplachova péče.

Pro mne TOP produkt.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Na suché a krepovate vlasy je dobrý, vlasy jsou 2 dny v kondici
    • Dlouhá doba od objednání k vyzvednutí v Mega knihy Praha
    • Chybí návod v CJ, jestli použít na suché nebo vlhké vlasy

Mám týden a zatím jsem spokojená

• , zakoupeno v Bezvavlasy

• Hydratuje vlasy
    • Velmi vhodné pro vysušené vlasy, které mají tendenci elektrizovat a lámat se
    • Vlasy mám silnější a vyživenější a příjemné na dotek
    • Ultra nízká cena v porovnání s produkty ve stejné kvalitativní kategorii
    • Nevyrábí se ve větším balení :) ale to aktuální zase padne skvěle do ruky
  • , zakoupeno v Notino

Mám nepoddajné, jemné, rychle se mastící vlasy a často bojuji s elektrizací. Tento podukt mi velmi pomáhá. Nemám pocit, že by se mi vlasy mastily více. A elektrizace je minimální.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• partnerka tvrdi, ze jako jediny funguje
  • , zakoupeno v Notino

Zatím nevím, na hodnocení příliš krátká dobe

• , zakoupeno v Krasa.cz

• Sprej jsem použila zatím párkrát, ale krásně voní, a vlasy jsou hebčí a příjemný.
  • , zakoupeno v Bezvavlasy

• velké balení s pumpičkou
    • kvalitní dávkování
    • krásně voní, pění