L'Oréal Pro-Keratin Refill Masque 200 ml

Super

• Zlepšuje kvalitu vlasů

S výrobkem jsem velmi spokojena

• , zakoupeno v Bezvavlasy

• produkt byl vybírán pro původně kvalitní vlasy zničené dlouhodobým barvením, přesušené místy ve stavu "jako koudel"
    • poprvé byl produkt vybrán pro obsah keratinu

produkt byl vybrán na základě předchozí dobré zkušenosti, přesušené, barvením značně poškozené vlasy zregeneroval,
    vlasy lze snadno rozčesat,

200 ml
Určení
dámská
Bio

Ochranná maska pro regeneraci poškozených a křehkých vlasů. Vhodná pro poškozené vlasy všech typů, které potřebují obnovující péči.

2zákazníci nedoporučují produkt

Super

• Zlepšuje kvalitu vlasů

S výrobkem jsem velmi spokojena

• poprvé byl produkt vybrán pro obsah keratinu

vlasy lze snadno rozčesat,
    po pravidelném používání získaly i lesk,

• Na doporučení své kadeřnice

Mám velmi suché, nepoddajné vlasy. Tentoprodukt mi naprosto vyhovuje.

• , zakoupeno v Krasa.cz

• skvělá maska, vlasy lesklé, dobře česatelné

vlasy lesklé, dobře česatelné-doporučuji

• , zakoupeno v Notino

• Vlasy jsou hebké, zdravé a dobře se rozčesávají

S tímto produktem jsem spokojená, moje vlasy se po jeho používání určitě zlepšily. Jsou zdravé a hebké. Doporučuji.

• , zakoupeno v Krasa.cz

• Zatím jsem ji použila jen párkrát, ale účinek už je vidět. Na velmi poškozené vlasy doporučuji.
  • , zakoupeno v Vše na vlasy

• krásně regeneruje
    • ve větším množství trochu mastí,ale stačí dát menší množství

doporučuji je příjemný

• , zakoupeno v Complete Beauty

• super
    • nemám

na suché melírované vlasy supr

• Vlasy nejsou krepaté
    • Bez objemu
    • Brzo mastné
    • Pocit těžkých vlasů
    • Špatně se vymývá

Tato maska je nejhorší co jsem od Lorealu měla. Mám od stejné řady bezoplachové mléko a to je super,ale stačí ho opravdu malinko a jen do konečků vlasů a opravdu po něm vlásky vypadají lépe. Ale masku nemohu doporučit. Je hutná a špatně se vymývá, proto i potom vypadají divně vlasy.