L'Oréal Expert Absolut Repair Lipidium Cream 125 ml

dámská

mé jemné vlasy vypadají silnější a lépe drží

Průměrný

• , zakoupeno v Bezvavlasy

Vyzkoušela jsem poprvé, na kudrnaté vlasy mi více vyhovuje L'Oréal Professionnel Curl Contour Cream.

Typ produktu
krémy
Typ vlasů
pro poškozené vlasy
Objem
125 ml
Určení
dámská

Rekonstrukční a ochranný krém pečuje o velmi poškozené vlasy. Složení obohacené o lipidy vlasy vyživuje a uhlazuje. Dodává jim lesk a hebkost.

mé jemné vlasy vypadají silnější a lépe drží

Průměrný

• , zakoupeno v Bezvavlasy

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

Krásné vlasy

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

Výborný, uhlazuje, vyživuje, Jemná parfemace.

• , zakoupeno v Notino

• Jsem maximálně spokojená,vlasy nejsou i při každodenním fénování vysušené
  • , zakoupeno v Notino

Mám již několikáté balení přípravku, používám na vlasy před narovnáváním/ žehlením vlasů. Příjemná konzistence, vlasy jsou hebké a snad dobře ochráněné před horkem z žehlícího nebo foukacího kartáče. Dlouhodobě používám několik vlasových produktů této značky z profesionální řady a jsem s nimi velmi spokojená. Doporučuji dát si pozor na množství použitého krému, i na husté vlasy stačí relativně malé množství, stačí pořádně rozetřít do délek vlasů, nikdy ne až k pokožce hlavy.

• zdravé vlasy
  • , zakoupeno v Notino

• po aplikaci produktu nejsou vlasy tak vysušené
  • , zakoupeno v Notino

Vlasy krásně uhladí, jsou hebké a krásně voní.