Klorane Mangový olej 125 ml

Výživa vlasů

• , zakoupeno v Pilulka.cz

• příjemný olej
    • dobře se nanáší
    • funguje i jako UV filtr (prý)
    • hodně výrazně voní po ovoci (preferovala bych neutrálnější vůni)
    • zatím nepozoruji změnu k lepšímu (2x použit)

Na rozdíl od jiných olejů (Loreal, Redken) jsou vlasy po aplikaci tak nějak stejné, nejsou hebčí ani víc vyživené. Měla jsem Klorane mangový kondicionér a ten mi přišel lepší, ale taky to nebyl zázrak.

• , zakoupeno v Lékárna Bella

• Krásná vůně.
    • Ani po fénování nejsou mé vlasy přesušené.
    • Vlasy jsou hebké a méně rozježené.
    • Nemám po jeho použití mastné vlasy.
    • Snadné použití.

S olejem jsem velice spokojená. Již nějakou dobu jsem nad koupí této řady na vlasy od Klorane uvažovala a rozhodně svého nákupu nelituji. Používám současně se šampónem a kondicionérem z té samé kolekce. Již po prvním použití jsem pocítila změnu k lepšímu. Vlasy jsou na dotek jemnější, nejsou tolik rozježené, snadněji se rozčesávají a navíc krásně voní. Další výhoda je, že ani po fénování nejsou vlasy díky touto oleji přesušené. Po použití nejsou vlasy mastné, což mě velice potěšilo. Přijde mi, že se mi vlasy i méně mastí a snadněji se dají upravit.

• , zakoupeno v Jedenklik.cz

• Bez silikonů
    • Aplikace formou spreje - pokud člověk nechce mít z koupelny kluziště, stejně si přípravěk musí šplíchnout do dlaně, takže by byl mnohem pohodlnější pumpičkový aplikátor; zároveň nemá strukturu oleje, je to tekutá vodička, takže z dlaně stéká. Klorane má celkově všechny tyto přípravky nevychytané. Vše ve spreji dělá tak jemnou mlhu, že po vystříknutí je více přípravku ve vzduchu a na podlaze, než ve vlasech. A stříknout vícetkrát opravdu z blízka také nejde, protože pak je zase na vlasech přípravku moc.
    • Na bázi alkoholu (ten prý ale rychle vyprchá, takže by vlasy neměl stihnout vysušit)

Je super, že je bez silikonů, ale zároveň to není přímo hutný mastný olej v pravém slova smyslu, kterým člověk vlasy jenom příšerně zmastí a slepí (např. jako suchý olej od Yves rocher nebo čisté přírodní oleje) Daní za to je ale použitý alkohol a nepraktická aplikace.
    Nedoporučuji stříkat na vlasy u hlavy, už vůbec ne za suchého stavu. Nejvíce se mi osvědčilo nanesení do délek po umytí.

Typ produktu
125 ml
Určení
dámská
Výživa vlasů

Výživový olej pro poškozené a suché vlasy zajišťuje ochranu vlasů před UV zářením, hloubkově vyživuje a hydratuje. Tato bezoplachová péče je vhodná pro každodenní použití. Navíc zanechá vlasy hebké a pružné a to bez zatížení.

• , zakoupeno v Pilulka.cz

• příjemný olej
    • dobře se nanáší
    • funguje i jako UV filtr (prý)
    • hodně výrazně voní po ovoci (preferovala bych neutrálnější vůni)
    • zatím nepozoruji změnu k lepšímu (2x použit)

• , zakoupeno v Lékárna Bella

• Krásná vůně.
    • Ani po fénování nejsou mé vlasy přesušené.
    • Vlasy jsou hebké a méně rozježené.
    • Nemám po jeho použití mastné vlasy.
    • Snadné použití.

• , zakoupeno v Jedenklik.cz

• Bez silikonů

• , zakoupeno v Lékárna.cz

• - skvělá značka
    • - výborný přípravek na suché vlasy které po aplikaci okamžitě "ožijí"

- doporučuji