Kérastase Aura Botanica Soin Fondamental hydratační péče 200 ml

dámská
Barva vlasů
pro všechny barvy vlasů
Přírodní

S tímto kondicionérem budou vaše vlasy smyslně zářivé a živé. Vlastnosti: obsahuje 97% přírodních látek, kokosový, arganový olej a olej z pomerančovníku (Za přírodní ingredience Kérastase považuje ty, které si zachovaly 50 % své molekulární struktury po zpracování z přírodního zdroje.), hloubková hydratační péče, zabraňuje krepatění, snadné rozčesávání, navrací lesk a hebkost, s příjemnou vůní pomerančové silice, bez silikonu, sulfátů a parabenů.

Vaše vlasy budou leské a příjemné na dotek.

• Nádherně voní
    • Skvěle hydratuje
    • Vlasy vypadají zdravěji

Skvělé

• , zakoupeno v Svět kadeřnictví.cz

• Osvědčená kvalita této značky
  • , zakoupeno v Bezvavlasy

Kérastase Aura Botanica Soin Fondamental hydratační péče jsem použila po šampónu ze stejné přírodní řady. Blond vlasy se mi příjemně rozčesaly a leskly, což u jemných sušších barvených vlasů se každému přírodnímu šampónu a kondicionéru nepovede. Pro koupi mne přesvědčila i akční sleva cca 40%.

• Vyšší cena

Neznatelný efekt.

• , zakoupeno v Notino

• velmi vhodné na moje vlasy, jsou hebké, vláčné a nekrepatí
  • , zakoupeno v BRASTY.CZ

Vlasy jsou po umytí lesklé, pružné a nadýchané. Velká spokojenost. Produkty této značky předčily mé očekávání.

• , zakoupeno v Bomton Beauty

Je třeba malá dávka kondicionéru