Kallos Placenta maska pro suché a poškozené vlasy Hair Mask 800 ml

Garantovaný nákup z Fragranza Perfume Gallery

Skladem • 1 varianta75 Kč97 % • 930 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta73 Kč100 % • 1 193 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta76 Kč100 % • 78 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta% Slevový kód49 Kč97 % • 272 228 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč127 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč97 % • 6 415 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč96 % • 4 299 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta89 Kč94 % • 2 117 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč95 % • 154 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč93 % • 11 196 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 varianta99 Kč92 % • 511 808 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace

Značka
dámská
Výživa vlasů

• Skvělá vůně
    • Vlasy jsou hebké

Tuto masku používám už skoro rok. Nedám na ni dopustit. Nejen že příjemné voní, ale vlasy mám po ní opravdu velmi jemné a zacelene. Určitě je to spíše pro poškozené a suché vlasy, jako mám já. Je to dobrá maska, a za skvělou cenu. Mám vyzkoušené i drahé masky, ale tato je jedna z těch levnějších, ke kterým se ráda vracím a vím, že mi vždy pomůže. Doporučuji všem, kdo mají vlasy poškozené jako já.

• Hladké vlasy, dobře se rozčesávají

800 ml
Určení
dámská
Výživa vlasů

Oživující maska pro suché a poškozené vlasy s výtažkem z Placenty (Placenta Hair Mask) zpevňují strukturu vlasů Vlastnosti: obsahuje výtažky z pšenice a bambusu, vysoký podílem bílkovin, aminokyselin, mléčných proteinů a výtažky z placenty, vlasy zjemňuje, zpevňují strukturu vlasu, viditelně posiluje, jsou na dotek  vláčnější a oživené, vhodný pro suché a poškozené vlasy, usnadňuje rozčesávání.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Skvělá vůně
    • Vlasy jsou hebké

• Hladké vlasy, dobře se rozčesávají

již jsem masku doporučila známým, je skvělá

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Lékárna.cz

Oblíbená maska na vlasy, asi zatím nej ze všech Kallos masek, které jsem zkusila (banánová, keratinová, omega, latte,..). Kallos je vynikající značka nejen produktů na vlasy, ale i krémů. Po vyzkoušení X desítek různých drahých značek (nejen drogérkových), zdaleka né tak kvalitních, ráda zůstanu u levné a ověřené značky Kallos. Tuto značku nelze než doporučit!

• , zakoupeno v vlasy-kosmetika.cz

• Nejlepší maska na vlasy
    • žádná
  • , zakoupeno v Kosmetika Kallos

• Pro suché vlasy super

Něco takového jsem dlouho hledala

• , zakoupeno v Xparfemy.cz

• po dlouhé době jsou mé vlasy pevné, lesklé a vzdušné

vlasy jsou pevné, lesklé a vzdušné

• , zakoupeno v Notino

• tato maska dodává mým vlasům lesk, posiluje je, dají se po ní krásně rozčesávat, jsem s ní maximálně spokojená

skvělá vyživující maska za rozumnou cenu

• množství
    • vlasy jsou lesklé a vypadají zdravě
    • pokud se vlasy hnedka nevyfoukají do sucha jsou nepoddajné a těžko se žehlí

Hledala jsem dlouho nějakou masku na vlasy, protože mám hodně vysušené a poškozené vlasy od žehlení. Pár masek jsem měla, ale tahle je pro mě zatím bezkonkurenční a mám po ní krásné vlasy. Sice se častěji vlní když se špatně vyfoukají , ale jinak můžu jen doporučit ! :-)

• , zakoupeno v Hairstore

• - po aplikaci jsou vlasy krásné a lesklé
    • - vhodné i na prodloužené vlasy
    • - cena
    • - výdrž
    • - nic

- za málo peněz hodně muziky :-)