Kallos KJMN/Banana Hair Mask 275 ml

Vitamínová maska s extrakty z banánu (Banana Fortifying Hair Mask) - vaše vlasy budou opět silné a zdravé. Vlastnosti: komplex vitamínů A, B1, B2, B3, B5, B6, C, E,...
Garantovaný nákup z BRASTY.CZ

Skladem • 1 varianta75 Kč97 % • 932 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby30 Kč98 % • 74 508 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená záruka30 Kč98 % • 26 450 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč99 % • 10 285 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v ZIVADA.cz

dobrý výrobek, doporučuji.

zatím jsem nevyzkoušela

Používám 1x týdně.
    Krásně voní po banánech, vlasy se lesknou, jsou pevné, nesplihnou.
    Vlasy mám barvené, jemné.
    Kamarádky tvrdí, že mám vlasy každý den jak ze salónu.
    Tuto masku můžu s čistým svědomím opravdu doporučit.

Značka
Objem
275 ml
Určení
dámská

Vitamínová maska s extrakty z banánu (Banana Fortifying Hair Mask) - vaše vlasy budou opět silné a zdravé.

Vlastnosti:

• komplex vitamínů A, B1, B2, B3, B5, B6, C, E, olivový olej a výtažky z banánu,
  • dodají unaveným a slabým vlasům opět energii,
  • do hloubky vyživuje a regeneruje,
  • posiluje, vlasy jsou odolné vůči vnějším vlivům,
  • zjemňuje oživuje,
  • usnadňují jejich rozčesávání.
  • Vhodný zvláště pro unavené a slabé vlasy

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

3zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v ZIVADA.cz

dobrý výrobek, doporučuji.

zatím jsem nevyzkoušela

Používám 1x týdně.
    Krásně voní po banánech, vlasy se lesknou, jsou pevné, nesplihnou.
    Vlasy mám barvené, jemné.
    Kamarádky tvrdí, že mám vlasy každý den jak ze salónu.
    Tuto masku můžu s čistým svědomím opravdu doporučit.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Nízká cena
    • Maska i kondicionér v jednom

Žádná paráda . Už nekoupím

• Super
  • , zakoupeno v KadernickéZboží.cz

• super

• krásná vůně
    • mastí mi vlasy
    • zatěžuje

Vlasy mám po tomto produktu velmi voňavé, ale strašně těžké a jakoby slepené.

• , zakoupeno v Notino

• vôňa, mám chuť do nej zakusnúť

vyskúšané len pár krát a maska splnila účel, vlasy mám krásne vyhladené, sú lesklé, masku nenanášm až ku korienkom. Vlasy sa mi po nej nemastili.

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

Krásná vůně banánů, ale to je vše. Mám i šampón a není dobrý ani ten. Vlasy jsou suché a nejdou rozčesat.