Kallos Chocolate Repair regenerační maska pro suché a poškozené vlasy 275 ml

Intenzivně regenerační maska Chocolate (Chocolate Full Repair Hair Mask) zanechává vlasy hydratované, vyživené a lesklé. Vlastnosti: obsahuje proteiny...
Garantovaný nákup z BRASTY.CZ

Skladem • 1 varianta49 Kč96 % • 4 303 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta89 Kč93 % • 2 117 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč99 % • 10 285 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta75 Kč96 % • 932 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby30 Kč98 % • 74 508 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená záruka30 Kč98 % • 26 450 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta76 Kč100 % • 78 recenzíDalší informace

• Nádherná vůně horké čokolády
    • Skutečně účinná
    • konzistence tak akorát hustá
    • skvělá cena
    • Když už si budete kupovat Kallos masku, tak už radši ve velkém, ty malé vám moc dlouho nevydrží.

Snad jedna z nejlepších masek, co značka Kallos nabízí.
    Když jsem se vracela z dovolené od moře, měla jsem vlasy jak ze slané vody, tak i ze slunce hodně zničené. Doma jsem si na vlasy dala jako poslední záchranu tuto masku, a po dvou mytích jsem měla vlasy zase plně v pořádku - lesklé, hladké, a navíc krásně voněly po horké čokoládě. Doporučila bych každému s poškozenými vlasy, maska mi skutečně pomohla.

• , zakoupeno v Boží nákup

Učinkuje

• Vlasy jsou po použití hladší
    • Vlasy vypadají zdravěji
    • Praktické balení
    • Silná a příjemná vůně

Jedná se o mojí první masku na vlasy. Hned jako první mě překvapila nádherná vůně. Je příjemně sladká a dlouho vydrží. Produkt mě svými účinky na vlasy překvapil hned na poprvé. Vlasy se po jeho použití zdají hebčí a vypadají zdravěji. Použití produktu je jednoduché. Plánuji produkt koupit znovu. A doporučuji. Nic bych mu nevytkla.

Značka
275 ml
Určení
dámská
Usnadnění rozčesávání

Intenzivně regenerační maska Chocolate (Chocolate Full Repair Hair Mask) zanechává vlasy hydratované, vyživené a lesklé.

Vlastnosti:

• obsahuje proteiny pšenice, pentanol, vanilka a kakaový extrakt,
  • intenzivně regeneruje
  • zvlhčuje a vyživuje,
  • uhlazuje vlasové vlákno,
  • usnadňuje rozčesávání,
  • zanechává vlasy hydratované, vyživené a lesklé,
  • zjemní a dodá krásnou vůni,
  • vhodný pro suché a poškozené vlasy.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Nádherná vůně horké čokolády
    • Skutečně účinná
    • konzistence tak akorát hustá
    • skvělá cena

Snad jedna z nejlepších masek, co značka Kallos nabízí.

• , zakoupeno v Boží nákup

Učinkuje

skvělá maska na vlasy

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Vlasy jsou po použití hladší
    • Vlasy vypadají zdravěji
    • Praktické balení
    • Silná a příjemná vůně

• Krásná vůně
    • Rychle se vypotřebuje na delších vlasech
  • , zakoupeno v Notino

• Super cena,krásně voní,používám jednou za 3 dni,nebo když se mi při mytí cuchají vlasy protože jsou moc suché. Chce to vychytat množství,které vlasy moc neomastí,ale jen jim dodá hydrataci aby se lépe rozčesávaly. Zatím mám tuto čoko masku a ještě biotinovou a s oběma jsem opravdu spokojená.
  • , zakoupeno v Lékárna.cz

***

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

• Vune cokolady
    • Drsne vlasy po delsi dobe(mam suche)
  • , zakoupeno v vlasy-kosmetika.cz

• Uzasna cokoladova vune

Vsechny kallos masky jsou super a za priznivou cenu, vyrobce uvadi ze jsou netestovane na zviratech, velke plus!

• , zakoupeno v vlasy-kosmetika.cz

dobrá maska ostatně jako všecky od kallosu