Havlíkova apotéka vlasové tonikum z 10 rostlin 200 ml

200 ml
Přírodní

• přírodní složení

• kvalita
  • , zakoupeno v BIOneeds s. r. o.

• Příjemně voní

pro suché vlasy
Objem
200 ml
Přírodní

Vlasové tonikum z 10 rostlin podporuje růst vlasů a stabilizuje problémovou pokožku. Havlíkova apotéka vyrábí jen ty nejkvalitnější krémy z darů naší přírody a rozhodně doporučujeme tuto božskou kosmetiku vyzkoušet.

Julča tento zázrak otestovala na vlastní kštici a je nadmíru spokojená! Objevila fantastickou Havlíkovu apotéku teprve nedávno a nemůže se jí nabažit. Principy používání lokálních surovin a režim bio je to, po čem Julča už dlouho toužila. Principem Havlíkovy apotéky je myšlenka, že síla je v přírodě, která nás obklopuje. PhMr. Karel Havlík dobře věděl, že namáhané a poškozené pleti nejlépe pomůže právě sama příroda. Při výrobě našich kosmetických produktů čerpáme z čisté přírody, respektujeme ji a snažíme se od ní poučit. Bylinky, které zpracováváme, si s láskou sami pěstujeme v ekozahradách. Včelí produkty šetrně získáváme z úlů umístěných v čistém a chemicky nezatíženém prostředí.

Vlasové tonikum pomůže každému, kdo má problémovou pokožku hlavy, nebo matné, unavené vlasy. Při pravidelné péči budou vlasy zacelené a vyživené, stejně tak i pokožka. Bylinky zajistí výživu i vůni, zvláště levandule, která má i relaxační účinky.

Pozor není vhodné pro osoby přecitlivělé na včelí produkty! použití :

• pro problematickou pokožku hlavy
  • pro regulaci růstu vlasů
  • Tonikum naneste dle potřeby na vlasovou pokožku a jemně vmasírujte. Přípravek není třeba smývat. Doporučujeme aplikovat každý třetí den, u problematické pokožky aplikujte každý den po dobu jednoho měsíce.

Proč koupit:

• český výrobek
  • šetrný
  • obsahuje bylinky z našich zahrad
  • ověřeno klinickou studií

• Sléz lesní - pomáhá při léčbě kožních onemocnění
  • Ořešák královský - zmírňuje projevy lupénky
  • Levandule lékařská - prevence proti lupům
  • Chmel otáčivý - pomáhá při léčbě furunkulózy

Složení: - Aqua (pitná voda), Polygonum Fagopyrum Peel Extract (Pohanka setá), Juglans Regia Leaf Extract (Ořešák královský), Arctium Lappa Root Extract (Lopuch větší), Avena Sativa Straw Extract (Oves setý), Sodium Benzoate, Potassium Sorbate(konzervant pro potravinářství a certifikovanou přírodní a bio kosmetiku), Lavandula Angustifolia Herb Extract (Levandule lékařská), Urtica Dioica Extract (Kopřiva dvoudomá), Humulus Lupulus Cone Extract (Chmel otáčivý), Malva Sylvestris Leaf Extract (Sléz lesní), Aspalathus Linearis Extract (Rooibos), Euphrasia Officinalis Extract (Světlík lékařský).

Julča radí:

• Julča doporučuje kombinaci s havlíkovým šampónem 13 rostlin
  • zklidní podrážděnou pokožku hlavy
  • doporučujeme skladovat na suchém a tmavém místě při teplotě do 25°C

• přírodní složení

• kvalita

• po použití pálí a svědí pokožka

Když jsem dala přípravku více a trochu mi jej steklo po tváři tak místo kudy přípravek tekl zrudlo, přesně jen ta cestička kudy šly kapky. Do Havlíka jsem vkládala velké naděje, poctivě zkoušela další a další produkty, ale nevyhovovala mi půlka z toho co jsem zkusila. Jsem zklamaná, pro mne vyhozené peníze a otřesné zážitky z koupelny. Toto se mi u žádné jiné značky nestalo. Nemám důvěru k tomu že na obale je skutečně uvedeno reálné složení, nebo se při sběru bylinek omylem přimíchala i nějaká jiná rostlina...

• , zakoupeno v BIOneeds s. r. o.

• Příjemně voní
    • vlasová pokožka nesvědí