Gliss Kur BB Zkrášlovač vlasů 11v1 50 ml

Produkt nemá žádné parametry.

Produkt nemá žádné parametry.

Gliss Kur BB Zkrášlovač vlasů 11 v 1 50 ml

Denní Beauty Balzám pro:

• dokonale zkrášlené vlasy
    • smyslnou poddajnost a lesk

Tento Zkrášlovač vlasů 11v1 s úžasně lehkou recepturou poskytuje vlasům: 1. Hedvábnou jemnost 2. Třpytivý lesk 3. Ochranu proti roztřepeným konečkům 4. Ochranu proti lámavosti vlasů 5. Smyslnou poddajnost 6. Ochranu proti krepatění 7. Odolnou sílu 8. Zářivý jas 9. Přirozený objem 10. Okamžité rozčesání 11. Hloubkovou péči

• Použití: vmasírujte množství velikosti oříšku do vlhkých nebo suchých vlasů. Neoplachujte. Používejte pravidelně. Vyhněte se kontaktu s textilem.
    • Složení: Aqua, Cetearyl Alcohol, Quaternium-87, Isopropyl Myristate, Glycerin, Prunus Armeniaca Kernel Oil, Panthenol, Cocodimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Keratin, Phenoxyethanol, Propylene Glycol, Methylparaben, Glyceryl Stearate, Hydroxyethylcellulose, Distearoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Parfum, Hexyl Cinnamal, Amyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Citric Acid, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Geraniol.

• kone4ne díky Glíss Kur BB moje vlasy mají zdraví vzhled doporucuji

• Splnilo me predstavy, vlasy jsou leskle plne zivota, zacaly po pouzivani perfektne rust
      • Zadne...

Doporucuji..

• vlasy jemné, dobře se rozčesávají

Nic mi vlasy prozatím neudělalo tak jemné a snadno rozčesatelné, hrozně jsem si ho oblíbila. Jinak mám vlasy krepaté a prakticky nerozčesatelné, ale po nanesení tohoto se mi vlasy krásně rozčesají a jsou na dotek krásně jemné. Miluju ho!

• Dobře se nanáší
      • Stačí malé množství i na dlouhé vlasy
      • Voní
      • Nemastí vlasy
      • Nevysušuje
      • Po první aplikaci jsou vlasy hebké,lesklé,posílené,na pohled zdravé
      • Všem doporučuji

Opravdu splní všech 11 slibovaných účinků!!

• běžně dostupný v drogeriích
      • po aplikaci na suché vlasy se vlasy víc mastí
      • vysušuje vlasy

Zakoupila jsem v drogerii a to zela výjmečně, protože mám svůj vyzkoušený výrobek na péči o vlasy, který je nesrovnatelně lepší. Po aplikaci na mokrých vlasech jsem měla problém s rozčesáním a po vyfoukání jsem měla pocit suchých vlasů. Pokud použijete uvedené množství, bude přípravek na max. 10 použití = cena je celkem vysoká. Poznámka o tom, že se mám vyhnout styku výrobku s textilem mě u výrobku pro domácí použití překvapila. Tento výrobek určitě podruhé nekoupím a zůstanu u osvědčeného přípravku.

Je ale možné, že výrobek bude pro kratší nebo polodlouhé vlasy vhodný (na dlouhé asi opravdu ne). .