Garnier výživný olej pro vlasy vystavené horku Miraculous Oil 150 ml

150 ml
Určení
dámská

• , zakoupeno v Parfum.cz

Mám velmi suché,až krepaté vlasy. Vyzkoušela jsem obrovské množství kondicionéru a žádný nevyhovoval. Olej je super, akorát se člověk musí naučit ho správně aplikovat a odhadnout množství,ať nejsou vlasy mastné. Objednala jsem poprvé a už nic jiného nechci...je opravdu luxusní

• , zakoupeno v Svět kadeřnictví.cz

Olej je příjemný, používám ho na konečky, kterém mám suché, krásně voní.

• , zakoupeno v Krasa.cz

• krásná vůně
    • vlasy jsou nádherně lesklé a poškozené konečky se zacelý

jestli opravdu ochrání před teplem to nevím , protože používám ještě jeden přípavek před žehlením. Ale nádherně voní a vlasy jsou po něm nádherně lesklé. Určitě doporučuji. Poměr cena/kvalita je super!

Typ produktu
oleje
Typ vlasů
pro normální vlasy
Objem
150 ml
Určení
dámská

Trvá sušení vlasů příliš dlouho a poškozuje teplo vaše vlasy? Řešením je nový Miraculous Oil!

• , zakoupeno v Parfum.cz

• , zakoupeno v Svět kadeřnictví.cz

Olej je příjemný, používám ho na konečky, kterém mám suché, krásně voní.

• , zakoupeno v Krasa.cz

• krásná vůně
    • vlasy jsou nádherně lesklé a poškozené konečky se zacelý

• Má příjemnou vůni, urychluje sušení vlasů, zjemňuje vlasy, dávkovač - za mě má jen výhody:) Nemůžu mu nic vytknout.

Zobrazit celou recenzi na www.kosmetanda.cz

• vůně
    • nemastí