Fanola Oro Therapy maska 300 ml

24K Oro Puro Mask - Rozjasňující maska na vlasy Maska na vlasy Fanola 24K Oro Puro dodá vašim vlasům hloubkovou regeneraci a sametovou hebkost. Vlasy jsou nepostradatelnou...
Doporučená nabídka Eshop-fanola.cz

pro všechny barvy vlasů
Arganový olej

nákup z domova

• , zakoupeno v Bezvavlasy

• Mám šampón od této značky a naprostá PARÁDA cítím změnu po 2x použití šampónu a 2x této masky tato kombinace paráda.Vlasy se mi lepší mám radost že se nebudu muset stříhat.Doporučuji pokud máte zničené barvením a odbarváním vlasy jako já.Po umytí jsem měla jako chemlon a teď opravdu vidím rozdíl.

Značka
Barva vlasů
pro všechny barvy vlasů
Arganový olej

24K Oro Puro Mask - Rozjasňující maska na vlasy

Maska na vlasy Fanola 24K Oro Puro dodá vašim vlasům hloubkovou regeneraci a sametovou hebkost. Vlasy jsou nepostradatelnou korunou krásy, o kterou je nutné pečovat, a proto jistě oceníte, že maska vlasy oživí a zregeneruje. Zároveň budou vaše vlasy chráněné proti krepatění v důsledku kontaktu s vlhkým ovzduším. Dopřejte vašim vlasům dokonalý relax a péči s maskou Oro Puro.

Dokonalé vlasy s maskou Fanola 24K:

• hloubkově vyživuje a regeneruje vlasy,
  • obnovuje přirozený lesk vlasů,
  • rozjasňuje barvu vlasů,
  • chrání proti krepatění,
  • usnadňuje rozčesávání vlasů,
  • maska je vhodná pro nepoddajné vlasy.

Blahodárné složení masky na vlasy:

• arganový olej - vyživuje a hydratuje vlasy,
  • keratin - uhlazuje a vyrovnává vlasová vlákna, podporuje zdravý růst vlasů.

Jak správně masku používat?

Aplikujte na umyté, ručníkem vysušené vlasy. Vmasírujte do délek a konečků a nechte působit 3-5 minut. Masku z vlasů důkladně opláchněte. Doporučujeme používat 1x týdně.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta65 Kč100 % • 65 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč100 % • 248 recenzíDalší informace