Eveline Cosmetics BIO Burdock Hair Therapy maska na vlasy 200 ml

Typ produktu
masky
Objem
200 ml

Regenerující maska na posílení jemných a slabých vlasů s výtažky z bio lopuchu. od výrobce Eveline Cosmetics s.r.o. v kategorii Krása a hygiena | Vlasová kosmetika | Vlasová regenerace dohledatelný pod kódem 259946 za skvělé ceny na e-shopu Lekarna.cz

1zákazník doporučuje produkt

• vůně
    • kvalita vs. cena
    • rozčesávání vlasů
    • zdravější a lesklé vlasy
    • dostupnost

Masku mi doporučila kamarádka, protože mám sice dlouhé, ale jemné vlasy, které potřebují zvláštní péči.

Masku jsem objednala přes internet, protože jsem ji v okolí nenašla v žádném kamenném obchodě. Maska má 200 ml balení (podle obrázku jsem myslela, že je menší), ale tím lépe.

Zatím masku používám měsíc (přibližně 1x týdně), ale už sleduji velkou změnu v kvalitě vlasů - konečky jsou zacelené a vlasy jsou zdravě lesklé. Myslím, že mi vlasy i více rostou a nepadají (samozřejmě kromě česání).

Hned po první aplikaci jsem viděla i rozdíl v rozčesávání vlasů, se kterým jsem měla vždy problémy.

Maska nějak extra nevoní, což mně osobně nevadí.

S maskou jsem spokojená a rozdhoně si koupím další výrobky Bio Burdock.

• , zakoupeno v Lékárna.cz

• Prijemna vune