Euforia Coloria ochranná maska pro barvené vlasy s ovocnými kyselinami 1000 ml

pro barvené vlasy
Objem
1000 ml

• , zakoupeno v Shampoo.cz

• Používám masku už pár let a zatím jsem nenašla lepší. Vlasy se nemastí a přitom je maska nezatěžuje.
  • , zakoupeno v Shampoo.cz

Vynikající maska na vlasy. Používám jí na základě doporučení mé kadeřnice a už nezkouším jiné. Doporučuji na jemné, mastící se vlasy. Šampon kupuji v drogerii, ale maska mi nevyhovovala, až tahle. Používám ji už přes dva roky a jsem nadšená. Vlasy mám i z pod čepice stejné. Drží objem, "nelétají" a vydrží klidně 3 - 4 dny.

• vlasy jsou leskle a hebke

Typ produktu
masky
Typ vlasů
pro barvené vlasy
Objem
1000 ml

Euforia COLORIA Regenerační maska pro barvené vlasy s ovocnými kyselinami. Chrání barvu a uzavírá vlasové šupinky. Molekuly ovocných kyselin, díky svým malým rozměrům, prostupují do hloubky vlasů, kde opravují a regenerují vlasové vlákno. Vyživuje a hydratuje od kořínků ke konečkům. Vyplňuje a zpevňuje křehké a lámavé vlasy, vysílené po chemickém zákroku. Dodává vlasům pružnost, celistvost a hebkost. Vlasy jsou hedvábné a barva zářivá po dlouhou dobu.

Způsob použití: Rovnoměrně naneste na vlhké, šamponem umyté vlasy. Vmasírujte do pramenů, nechejte pár minut působit, poté důkladně opláchněte vodou.

• vlasy jsou leskle a hebke