Dixi olej na světlé vlasy 60 ml

Dixi olej na světlé vlasy 60 ml   Dixi Olej na světlé vlasy s exktraktem z měsíčku lékařského, který vlasy vyživuje, chrání, zanechává je lesklé a pro dokonalý styling.  ...
Garantovaný nákup z VMD

Zatím nepoužito

• , zakoupeno v DrogerieShop.cz

Vyhovuje i cena je dobrá

• , zakoupeno v Drogerie Xantea.cz

Mám problémy s rozčesáváním vlasů mám velmi kudrnaté a tenhle olej je jediný který my pomůže

Značka

Dixi olej na světlé vlasy 60 ml

Olej na vlasy.

Výživa, lesk, styling.

Pro světlé vlasy.

Exktrakt z měsíčku lékařského.

Obsah: 60 ml.

POUŽITÍ:

• 1. PŘED MYTÍM VLASŮ: Nakapejte pár kapek oleje do dlaní a jemně naneste na vlasy po celé jejich délce. Nechte působit minimálně 3 minuty. Vlasy si umyjte a upravte jako obvykle.
  • 2. PO UMYTÍ VLASŮ: Umyjte si vlasy a prosuště je ručníkem. Nakapte pár kapek oleje do dlaní a jemně naneste na vlasy po celé jejich délce. Vlasy neoplachujte a pokračujte s jejich úpravou.
  • 3. STYLING NA SUCHÉ VLASY: Vlasy si upravte jako obvykle. Pro dokončení finálního účesu nakapte pár kapek do dlaní a naneste na vlasy dle potřeby.

SLOŽENÍ:

Paraffinum Liquidum, Calendula Officinalis, Parfum.

UPOZORNĚNÍ:

Určeno k zevnímu použití. Zamezte styku s očima. Uchovávejte mimo dosah malých dětí.

ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ:

Zcela prázdný a čistý plastový obal včetně uzávěru je možné recyklovat. Neodhazujte do volné přírody.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Drogerie Lacina

Zatím nepoužito

• , zakoupeno v DrogerieShop.cz

Vyhovuje i cena je dobrá

• , zakoupeno v Drogerie Xantea.cz

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v VMD

Původně jsem si u vás chtěla objednat Dixi-olej na vlasy světlý se zeleným víčkem. Vůbec mě nenapadlo, že se ještě vyrábí nějaký olej světlý s modrým víčkem. Ani jste ho neměli v nabídce. Když jsem otevřela zásilku, tak jsem byla trochu zklamaná, že jste mi neposlali to co jsem si objednala. Vyzkoušela jsem ho a zjistila jsem, že tenhle olej také není špatný. Ovšem příště bych raději ten, který jsem si objednala. DIXI-světlý olej na vlasy-zelené víčko.
    S pozdravem Kaštovská

• , zakoupeno v Drogerie PeMi

• tento druh nemám zatím vyzkoušený
  • , zakoupeno v VMD

Používám hodně let,osvědčený produkt za dobrou cenu

• , zakoupeno v Balshop.cz

dostupnost