Colway Natural Hair serum antioxidants 30 ml

Typ vlasů
pro suché vlasy
Objem
30 ml

Vlasy oslabuje stres, UV záření a intenzivní kadeřnické zásahy.

Zdravé vlasy jsou pružné, elastické a nadýchané a péče o ně je snadná.

Pro posílení vašich vlasů a jejich ochranu před škodlivými vlivy jsme v našem přípravku využili 100% přírodní oleje, které vlasům zajistí maximální výživu a hydrataci.

Příroda nás často uchvacuje svými drahocennými poklady. Umožňuje nám tak vytvořit vynikající kosmetické produkty na čistě přírodní bázi. Právě proto jsme pro vás vyvinuli řadu Natural. Naše kosmetické přípravky působí komplexně – podporují regenerační procesy pleti, posilují ji, vyživují a chrání před působením škodlivých vnějších vlivů. Využili jsme jedinečné metody, jimiž se získávají aktivní složky, např. superkritickou extrakci CO2, která nám umožňuje vytěžit z organických látek to nejlepší. Stejně jako příroda, která neustále obnovuje své nevyčerpatelné zdroje, můžete i vy pečovat o svou krásu tím nejpřirozenějším způsobem.

Vlasy oslabuje stres, UV záření a intenzivní kadeřnické zásahy. Zdravé vlasy jsou pružné, elastické a nadýchané a péče o ně je snadná. Pro posílení vašich vlasů a jejich ochranu před škodlivými vlivy jsme v našem přípravku využili 100% přírodní oleje, které vlasům zajistí maximální výživu a hydrataci. Naše sérum vyhlazuje suché a zničené vlasy a napomáhá regeneraci jejich poškozené struktury. Navrací jim lesk, brání třepení jejich konečků a usnadňuje rozčesávání. Je ideálním prostředkem prevence lámavosti vlasů.

Použití

Sérum lze používat mnoha různými způsoby:

• každý den, abyste ochránili své vlasy i nehty před škodlivými vnějšími vlivy.
  • preventivně 2 až 3krát týdně

Množství séra závisí na hustotě, délce a tloušťce vlasů. Zpočátku použijte malé množství pro ověření, jak velkou dávku séra vaše vlasy potřebují. - večer na neumyté vlasy, zároveň můžete masírovat pokožku hlavy jemnými krouživými pohyby

Tento způsob aplikace bude mít současně uklidňující účinek. Masáž hlavy před spaním vám přinese uvolnění a relaxaci. Nejlepších účinků dosáhnete, ponecháte-li sérum na pokožce hlavy do rána, poté vlasy umyjte.

• ráno aplikujte sérum minimálně na 20 minut po celé délce vlasů před umytím
  • po umytí můžete aplikovat malé množství séra pouze na konečky vlasů

Po každém použití vetřete zbylé sérum do pokožky rukou a do nehtů.

Aktivní složky: ● arganový olej – zajišťuje bohatou výživu a regeneraci vlasů i pokožky hlavy, snižuje podráždění v důsledku kadeřnických zásahů a používání stylingové kosmetiky. Hydratuje a je ideálním prostředkem k péči o lámavé a vysušené vlasy. Pomáhá v boji proti lupům. Posiluje vlasy, dodává jim lesk a podporuje jejich rychlejší růst. ● olej z pšeničných klíčků je neobyčejně bohatý zdroj vitaminu F a E. Obsahuje také lecitin, fytosterol a makro- i mikroprvky. Omezuje vypadávání vlasů, regeneruje jejich buňky a zlepšuje prokrvení pokožky hlavy. Vyživuje vlasy, obnovuje jejich přirozenou strukturu a vyhlazuje povrch vlasu.

Produkt zatím nemá žádné recenze.