Cocochoco Original brazilský keratin 100 ml

Brazilský keratin Original 100ml PRO VLASY: velmi poškozené, barvené, kudrnaté, nepoddajné, obtížně upravitelné, roztřepené a zničené Brazilský keratin Original značky...
Doporučená nabídka COCOCHOCO-keratin.cz

dámská
Keratin

super produkt

• , zakoupeno v COCOCHOCO-keratin.cz

• Funguje velmi dobře, po prvním umytí jsou vlasy rovné.
    • Cena.
    • Vlasy nejsou až tak lesklé, jak jsem čekala.
    • Těkavá látka. Při aplikaci je potřeba velmi dobře větrat, jinak stipe v očích.

Keratin funguje velmi dobře. Doporučuji.

Typ produktu
Určení
dámská
Keratin

Brazilský keratin Original 100ml

Brazilský keratin Original značky COCOCHOCO obsahuje přírodní keratinový protein, který regeneruje, obnovuje a vyživuje vlasy díky vysokému obsahu přírodních látek. Především jde o kakaový extrakt, který aktivuje činnost keratinu ve struktuře vlasů. Tyto přísady proniknou hluboko do vlasových vláken a eliminují vypadávání vlasů a sjednocují strukturu vlasů po celé své délce. Díky brazilskému keratinu Original je možné dosáhnout efektu trvalého narovnání vlasů. Profesionální keratin zaručuje dlouhodobý lesk, měkkost a poddajnost vlasů.

COCOCHOCO Original s kakaovým extraktem byl vytvořen speciálně pro extrémně oslabené a poškozené vlasy. Obsahuje organické složky, minerální silikon a čistý keratin. Tyto složky zaručují intenzivní účinek pro obnovení vlasů. Díky ošetření keratinem COCOCHOCO Original získávají vlasy zdravý a lesklý vzhled a vrátí se do své přirozené a zdravé struktury. Každý vlas je znovu regenerován.

VÝHODY ORIGINAL KERATINU:

• narovnává a vyhlazuje všechny typy vlasů, dokonce i velmi vlnité
  • nemění barvu vlasů, chrání barvu a posiluje ji
  • obsahuje vysokou koncentraci vyživujících složek pro regeneraci a intenzivní narovnání vlasů
  • dodává vlasům výjimečnou jemnost a hladkost po celé délce vlasů
  • bezpečné použití, neobsahuje zdraví nebezpečné látky - Formaldehyd a alergeny
  • kromě regeneračního účinku je keratin intenzivní a efektivní způsob narovnání vlasů po celé jejich délce
  • jeho účinky jsou zřejmé po dobu 3-4 měsíců (v závislosti na typu vlasů)

super produkt

• , zakoupeno v COCOCHOCO-keratin.cz

• Funguje velmi dobře, po prvním umytí jsou vlasy rovné.
    • Cena.
    • Vlasy nejsou až tak lesklé, jak jsem čekala.

Keratin funguje velmi dobře. Doporučuji.

• , zakoupeno v COCOCHOCO Professional

Extrémně hladké vlasy po aplikaci, po 3 dnech jsem vlasy umyla a efekt vyžehlených vlasů vytrval. Mé hodně kudrnaté vlasy jsou pěkné a lesklé. Doporučuji

• Skvělá vůně
    • Návod nebyl součástí balení

Moc jsem tomu nevěřila, ale na doporučení známé jsem přece jen objednala. Cena je tedy vyšší, než bych čekala a balení je tak na 2 použití. Návod jsem nakonec našla na stránkách a přesně dle pokynů jsem postupovala. Doporučuji při finálním žehlení vlasů i ochranné brýle, protože výpary z keratinu jsou v očích nepříjemné. Po prvním umytí jsme nechala uschnout přirozeně a vlasy nejsou úplně dokonale rovné, ale určitě nejsou vlnité (mám opravdu hodně vlnité vlasy), takže příště si je určitě místo přirozeného schnutí vyfénuji. Každopádně vlasy jsou rovnější a hladší, líp se rozčesávají a opravdu můžu vyjít ven, aniž bych strávila hodinu rovnáním. Doporučuji

• , zakoupeno v COCOCHOCO-keratin.cz

• Lepší než od kadeřnice,stačí menší množství na husté a dlouhé vlasy těsně pod lopatky jako mám já
  • , zakoupeno v COCOCHOCO Professional

• Funguje to, vlasy jsou rovnější a lepší

• Až na zdlouhavé foukání snadná aplikace, bez štiplavého zápachu. Vlasy jsou po aplikaci krásné.
    • Po umytí vypadají vlasy jako po kvalitní masce. Nic víc.

Cocochoco je jistě výborný keratin na mírně poškozené nebo vlnité vlasy, případně jemné vlasy. Na hrubé kudrnaté vlasy se bohužel moc nehodí. Výsledek nesplnil očekávání. Vlasy nejsou ani rovné ani "zatížené".

• , zakoupeno v COCOCHOCO-keratin.cz

• Skutecne funguje,po vyfoukani fenem vlasy uz nemusim zehlit.
  • , zakoupeno v cocochocokeratin.cz

Super, opravdu dělá co slibuje. Velmi dobrá aplikace, velká spokojenost. Vyřeší krepaté vysušené vlasy a vydrží! !