Chi Oil Argan Mask 230 ml

Proč právě Farouk Systems Chi Argan Oil Rejuvenating masque 237 ml? Hluboce regenerační luxusní maska s vyživující formulí unikátních olejů Agran a Moringa. Maska omlazuje...
Garantovaný nákup z Kosmetika-Zdraví.cz

Skladem • 1 varianta49 Kč99 % • 10 282 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby30 Kč98 % • 74 455 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč94 % • 25 784 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta75 Kč97 % • 930 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 varianta69 Kč97 % • 47 431 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta89 Kč0 neověřených recenzíDalší informace

Arganový olej
Barva vlasů
pro všechny barvy vlasů

• , zakoupeno v Notino

• Maska zlepšuje kvalitu suchých vlasů.
  • , zakoupeno v Bezvavlasy

Výborná maska na poničené či oslabené vlasy. Koupila jsem si ji, neboť jsem měla velmi porušené vlasy. Vlasy byly jemnější a hedvábnější již po první aplikaci masky. Maska krásně voní a obsah balení odpovídá očekávání. Počítám, že vydrží asi na 10 použití (mám kratší mikádo). Vřele doporučuji a rozhodně se jedná o velmi kvalitní produkt za skvělou cenu. Doporučuji po aplikaci masky přikrýt vlasy igelitovou čepicí pro lepší působení masky.

• krásná vůně
    • praktické balení (vyklápěcí víčko)
    • hydratace vlasů

Líbí se mi, že produkt nemá (jako většina masek) šroubovací víčko. Masku jsem zatím vyzkoušela dvakrát a jsem velmi spokojená. Po prvním použití jsem ji sice aplikovala hned po šamponu, takže se mi zdály poté jak z "chemlonu", ale to se mi zřejmě jen zdálo, protože při příštím mytí jsem produkt nanesla až po kondicionéru a vlasy byly po vysušení hebké. Bonusem je nádherná vůně, kterou si přítel nemůže vynachválit. Masku aplikuji 1x týdně, jak se správně maska nanášet má, už i proto, že mám dost vlasů a i na 2/3 vlasů je potřeba hodně masky. Ale budu si ji šetřit. Popřípadě dokoupím Řekla bych, že nejlepší maska, jakou jsem kdy měla.

Typ produktu
dámská
Arganový olej
Barva vlasů
pro všechny barvy vlasů

Proč právě Farouk Systems Chi Argan Oil Rejuvenating masque 237 ml?

Hluboce regenerační luxusní maska s vyživující formulí unikátních olejů Agran a Moringa. Maska omlazuje suché, poškozené vlasy. Díky infuzi vitamínů a výživných olejů vznikají vlasy hladké, měkké, bez zacuchání se obnoveným leskem. Tato výživná maska poskytuje vlasům sílu, pružnost a zároveň je pomáhá chránit před poškozením při úpravě s teplem a před UV zářením. Arganový olej se rychle absorbuje a je bohatý na esenciální vitamíny a vysoce výživné na vlasy.

Jedinečné vlastnosti:

Argan Oil: Arganový olej pochází z plodů stromu Argan. Je bohatý na vitamín E a obsahuje omega mastné kyseliny, které poskytují výživu na vlasy. Olej je lehký a rychle se vstřebává. Hydratuje a vyživuje suché, poškozené vlasy. Moringa olej: Moringa olej patří mezi nejvíce žádané oleje v kosmetickém průmyslu. Má mnoho antioxidantů a omlazující vlastnosti. Moringa olej je hluboce pronikající olej, který dodává důležité živiny a pomáhá vlasy udržet vlhké.

Jak použít Farouk Systems Chi Argan Oil Rejuvenating masque 237 ml? naneste dostatečné množství rovnoměrně na umyté, ručníkem vysušené, vlasy. Poté opláchněte dostatečně vodou. Je dobré kombinovat se šamponem Argan Oil plus Moringa Oil.

Farouk Systems – CHI ARGAN OIL REJUVANATING MASQUE Hluboce regenerační maska. Použití: naneste dostatečné množství rovnoměrně na umyté, ručníkem vysušené vlasy. Poté důkladně opláchněte.Upozornění: v případě zasažení očí okamžitě vypláchněte vodou. Vyrobeno v USA / Kat. č. FS012

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Notino

• Maska zlepšuje kvalitu suchých vlasů.

• krásná vůně
    • praktické balení (vyklápěcí víčko)
    • hydratace vlasů

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

Lepší už je kindicioner maska je opravdu hodně slabá .uz nekoupim ,šampion a kondicioner budu užívat nadále ,tam je spokojenost fakt super produkty .