Cannaderm Capillus vlasové sérum seborea 40 ml

BALENÍ 40 ml DALŠÍ SDĚLENÍ V naší nabídce naleznete také další konopnou kosmetiku JAK POUŽÍVAT Dostatečné množství pozvolna jemně vmasírujte do pokožky hlavy. Postupně...
Garantovaný nákup z Lékárna AVE

Skladem • 1 varianta55 Kč100 % • 4 278 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta55 Kč96 % • 9 884 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč98 % • 2 561 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč97 % • 2 122 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant92 % • 37 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta% Slevový kód49 Kč97 % • 272 052 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč99 % • 5 447 recenzíDalší informace

unisex
Bez silikonů

• Pomáhá
  • , zakoupeno v Alphega

Čekala jsem větší úlevu. Mám šampon i sérum, ale na moje problémy to nepomohlo. Mám atopii ve vlasech.

• , zakoupeno v MojeLékárna.cz

unisex
Bez silikonů

BALENÍ 40 ml

DALŠÍ SDĚLENÍ

V naší nabídce naleznete také další konopnou kosmetiku

JAK POUŽÍVAT

Dostatečné množství pozvolna jemně vmasírujte do pokožky hlavy.

Postupně naneste sérum na celou pokožku hlavy i podél vlasové linie. Neoplachujte. Aplikujte buď do umytých, ručníkem prosušených vlasů nebo mezi mytími pro osvěžení a zklidnění vlasové pokožky s projevy seborey. Vlasy dále upravte obvyklým způsobem. Používejte maximálně 3x týdně.

POPIS

Jemná masáž pokožky hlavy při aplikaci prohlubuje účinky séra, zlepšuje mikrocirkulaci krve a pronikání účinných látek do pokožky. Při opakovaném používání vlasového SÉRA CAPILLUS dochází k výraznému OMEZENÍ VÝSKYTU LUPŮ A ŠUPIN VE VLASECH i nadměrné tvorby mazu.

Obsažený konopný protein, sůl z Mrtvého moře, výtažky z grepových semínek, yzopu, máty a snížené pH vlasového séra působí jemně chladivým efektem, osvěžují pokožku a rychle

ZKLIDŇUJÍ PODRÁŽDĚNÍ I SVĚDĚNÍ.

PŘÍDATNÉ LÁTKY

Aqua, Glycerin, Citrus Grandis Extract, Ascorbic Acid, Dead Sea Salt,

Xanthan Gum, Sorbitol, Lactic Acid, Inositol, Allantoin

UPOZORNĚNÍ

Určeno pouze k zevnímu použití. Před upotřebením protřepejte.

Případný sediment na dně není na závadu. Nepoužívejte při přecitlivělosti na některou složku přípravku.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • Více variant55 Kč98 % • 20 659 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 105 482 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace

• Pomáhá

• , zakoupeno v MojeLékárna.cz

• kvalitní výrobek
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Alphega

Dceři funguje, tak jsem si ho zakoupila a doufám, že bude fungovat i mně.

• , zakoupeno v Prozdravi.cz

perfektni produkt

• , zakoupeno v Prozdravi.cz

Koupila jsem na doporučení, ale zatím používám krátce, tak nemohu posoudit.

• , zakoupeno v dermocentrum.com

• Pomáhá mi.

• Krásně voní
    • Perfektní aplikátor
    • Malý obsah, brzo dojde

Společně s Capillus šampon mi pomohlo.

• , zakoupeno v sLéky.cz

• Produkt jsem použila zatím pouze jednou, ale věřím, že se opakováním jeho účinnost dostaví.

Kupuji pravidelně, škoda, že se neprodává ve větším balení. Již se mi netvoří kouty.