Brazil Keratin Beauty Argan 24 h 150 ml

Speciální léčba pro uhlazení a obnovení poškozených vlasů. Smývá se po 15 min - 24 hod po aplikaci keratinu!...
Garantovaný nákup z Království Krásy

Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 245 736 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 465 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč92 % • 511 808 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč94 % • 272 recenzíDalší informace

Usnadnění rozčesávání
Arganový olej
Bio

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Lepší než jakýkoliv kondicionér. Stačí nanést na vlhké vlasy malinko. Vydrží strašně dlouho.
    • Nevím

Od té doby , co ho používám , mám skvělé vlasy a dokonce mi narostly delší , i když po každém umytí je ničím teplým vzduchem.

• , zakoupeno v Notino

Not bad, but once I put it on my hair it was very difficult to dry it, even though I didn't use that much product (I have shoulder-length hair and used about 2/3 of it). For this reason, the treatment wasn't 100% successful. My hair isn't very straight, but looks better than before and it's much smoother.

• prozatím veliká spokojenost

několikrát jsem již na keratinu byla u profesionální kaděřnice, takže postup znám. o to to bylo pro mě jednodušší.
    je to trochu makačka, když máte dlouhé a husté vlasy.
    ale výsledek stojí za to, vlasy jsou zdravé krásné a máte chuť na ně furt sahat

Keratin
Usnadnění rozčesávání
Arganový olej
Bio

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta129 Kč91 % • 259 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta89 Kč94 % • 2 117 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Nevím

• , zakoupeno v Notino

• prozatím veliká spokojenost

je to trochu makačka, když máte dlouhé a husté vlasy.
    ale výsledek stojí za to, vlasy jsou zdravé krásné a máte chuť na ně furt sahat

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta129 Kč91 % • 259 recenzíDalší informace
    Skladem • 1 varianta89 Kč94 % • 2 117 recenzíDalší informace

• Zdravější vlasy
    • Nelámou se
    • Po prvním umytí se vlasy opět zvlní, což mi vyhovuje.
    • Pokud máte dlouhé vlasy, tak aplikace trvá až 3 h

BK Keratin používám už rok.
    Výsledek je při PRAVIDELNÉM používání 1x měsíčně u silně poškozených vlasů znatelný cca po 3 aplikacích.
    Vlasy se netřepí, jsou silnější a rychleji rostou.
    Já sama si BK keratin 24 smývám až třetí den od aplikace.
    Tento BK keratin není na narovnání, ale na regeneraci silně poškozených vlasů! Po prvním umytí se vlasy opět zvlní.

• , zakoupeno v Krasa.cz

Po aplikaci, která je sice časově náročnější, ale vyplatí se, jsou vlasy oživené a zdravé

• , zakoupeno v Bk-keratin

Gumička sice vlasy opravdu "neláme", ale já osobně bych potřebovala aby byla pevnější.

• , zakoupeno v Uvlasku.cz

• krasne voni

podobny produkt jsem uz jednou vyzkousela,tento ma ale vyhodu v tom,ze se muze smyt uz za 24hodin,krasne voni,uvidim az po dalsim pouziti,jak moc budu spokojena,zatim mi vyhovuje.

• , zakoupeno v Hair-Cosmetics.cz

• Super

Perfektní

• , zakoupeno v EUROPARFÉMY.CZ

• zajistí lesk vlasů
    • ozdravuje
    • nenarovná vlasy uplně

Velmi dobrý produkt, který pokud je někdo trochu šikovný dokáže i sám aplikovat. Vhodný pro krepaté, kudrnaté a poškozené vlasy. Nutné však při hodně zničených vlasech aplikovat častěji.

• Uzdravuje vlasy
    • Nedostatečné narovnání, po prvním umytí se vlasy začnou kroutit do původního stavu

Aplikace je snadná. Vlasy jsou velmi hebké, lehce se s nimi pracuje, vyživené. Po prvním umytí však zklamání, vlasy se začnou opět kroutit i při né příliš kudrnatých vlasech. Častější aplikací se více vlasy uzdravovaly (a to jsem měla velmi silně zničené od žehliček). Jsem po druhé aplikaci a vlasy zůstaly velmi lesklé a jemné.
    Doporučila bych všem, kteří potřebují intenzivní regeneraci vlasů.
    Nepatří mezi nejlevnější produkty, ale cena odpovídá kvalitě.