Body Tip regenerační maska s argan. olejem 650 ml

Body Tip Regenerační maska na vlasy s arganovým olejem Intenzivní regenerační maska s arganovým olejem. Je vhodná obvzlášť na vlasy krepaté, stárnoucí a křehké nebo s...
Garantovaný nákup z MJ - Krása a zdraví

Skladem • 1 varianta55 Kč100 % • 100 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta89 Kč0 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta140 Kč96 % • 1 476 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč92 % • 511 320 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta64 Kč52 % • 524 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek68 Kč96 % • 630 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč97 % • 52 790 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč93 % • 6 149 recenzíDalší informace

Arganový olej
Bio
Vypadávání vlasů

• , zakoupeno v vivaco.cz

• Jsem spokojená. Pokožka hlavy mě Nesvedi a přestávají se tvořit lupy. Doporučuji.
  • , zakoupeno v vivaco.cz

• mám to poprvé a jednou jsem to použila myslím že do budé na mé vlasy to pravé mám je suché

kroutí se mi po něm vlasy

Arganový olej
Bio
Vypadávání vlasů

Body Tip Regenerační maska na vlasy s arganovým olejem

Intenzivní regenerační maska s arganovým olejem. Je vhodná obvzlášť na vlasy krepaté, stárnoucí a křehké nebo s poškozenou strukturou a tendencí k padání. Po použití budou vlasy lesklé a vypadat zdravěji. Voda posiluje vlasové folikuly, chrání konečky před třepením a vlasy před následky chemického ošetření jako je barvení a vlasový styling.

• O oleji: Arganový olej neboli marocký poklad je jedním z nejvzácnějších olejů na světě. Přirozeně chrání pokožku, navrací ji pružnost a jemnost. Znatelně vyhlazuje drobné vrásky, má skvělé hydratační, vyživující a regenerační účinky. Lze jej použít i k regeneraci poškozených vlasů a nehtů. Je vhodný pro všechny typy pokožky a pleti. Díky svému jedinečnému složení je považován za přírodní elixír krásy a mládí.
  • Použití: Po umytí šamponem vlasy vyždímejte, masku do vlasů vmasírujte, nechte 5 minut působit a poté dobře opláchněte.
  • Náš tip: Pro maximální účinek doporučujeme kombinovat s dalšími výrobky řady BODY TIP s bio arganovým olejem.
  • Objem: 650 ml

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

2zákazníci nedoporučují produkt

kroutí se mi po něm vlasy

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Dobrý

• , zakoupeno v vivaco.cz

• vlasy jsou pevné a lesklé
  • , zakoupeno v vivaco.cz

Mám poprvé, zatím nelze hodnotit

Popíšu za 3 měsíce používání

• , zakoupeno v vivaco.cz

Musím použít větší množství, jinak vlasy nerozčešu.

• , zakoupeno v vivaco.cz

• do vlasů se vetře poměrně snadno
    • má příjemnou vůni
    • vlasy zpevní