BioAroma maska na poškozené vlasy s rozmarýnem ašalvějí 100 ml

Objem
100 ml

Příjemný na dotek.

• , zakoupeno v Krásovna

Velmi mi vyhovuje na mé barvené vlasy.

• , zakoupeno v Krásovna

• Mám poškozené a suché vlasy a citlivou pokožku hlavy, proto jsem hledala produkt, který mi sedne. Maska je výborná a vlasy jsou po ní krásně lesklé. Sice nepatří mezi nejlevnější produkty, ale i přesto je to výhodná koupě, protože vydrží hodně dlouho.

Typ produktu
masky
Typ vlasů
pro poškozené vlasy
Objem
100 ml

Obnovující přírodní maska Bioaroma úžasně regeneruje poškozené vlasy a roztřepené konečky. Kombinace silných zbraní, obsažených v této masce na vlasy, jako je bambucké máslo, avokádový olej, vavřínový olej a esenciální oleje (rozmarýn, tymián, šalvěj) působí jako intenzivní regenerace, posiluje vlasy a vyhlazuje je. Jedinečná přírodní maska proniká do nitra vlasových vláken, kde přispívá k jejich obnově, regeneraci, hloubkově vyživuje, uzdravuje a hydratuje, uzavírá povrch vlasového vlákna a činí vaše vlasy poddajnější a lesklejší. Působí i jako prevence vypadávání vlasů.

Přírodní kosmetika Bioaroma obsahuje čisté rostlinné a esenciální oleje, neobsahuje vodu a je tedy skutečně bez konzervantů, neobsahuje žádné chemikálie, není testována na zvířatech a řada obsažených esenciálních olejů je v bio kvalitě s certifikátem Bio Hellas. Produkty jsou koncentrované, nanášíte jen opravdu velmi malé množství a balení vydrží dlouho.

• Použití: Přírodní obnovující masku na vlasy naneste na mokré vlasy po celé délce před mytím vlasů a nechte působit alespoň 30 minut. Poté umyjte vlasy obvyklým způsobem. Výjimečné výsledky uvidíte již po 2 použitích. Při středně poškozených vlasech stačí 5 aplikací k velmi výrazné regeneraci. Masku skladujte v lednici pokud preferujete krémovou konzistenci.
  • Složení: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Citrus Medica Vulgaris (Lemon) Peel Oil, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Oil, Laurus Nobilis (Laurel) Leaf Oil, Salvia Officinals (Sage) Oil, Thymus Vulgaris (Thyme) Oil, Eugenol*, Linalool*,Limonene*.

100% přírodní řecká kosmetika BIOAROMA ze slunné Kréty, největšího řeckého ostrova, se vyrábí z tradičních řeckých surovin v rodinné výrobní firmě. BIOAROMA je velmi účinná přírodní kosmetika díky vyváženému a jedinečnému obsahu vzácných esenciálních olejů a bylinných výtažků.

Příjemný na dotek.

• , zakoupeno v Krásovna

Velmi mi vyhovuje na mé barvené vlasy.

• lehká vůně
    • s mými vlasy neudělá nic
    • jako maska pouze vysuší
    • jako péče na mokré vlasy=bez výsledku
    • na suché vlasy=bez výsledku, při množství větším, než jsou tři kapky vlasy zmastí
    • extrémně tekutý, takže trošku horší manipulace

nakonec produkt přimíchávám k jiným maskám, protože je mi ho líto vyhodit, ale s mými vlasy si nesednul...škoda, těšila jsem se a očekávala jsem mnohé

• , zakoupeno v Krásovna

• Už jsem na suché poškozené vlasy zkusila snad všechno, až tato maska mi je opravila. Perfektní produkt.Doporučuji.
    • Nic nemohu vytknout.

Perfektní maska, která si poradí s poškozenými vlasy snad jediná a to jsem jich vyzkoušela opravdu hodně. Hned po prvním použití byla vidět veliká změna, vlasy jsou opravdu zregenerovány a vypadají zdravě.

• Krásná vůně, příjemný pocit
    • Po umytí vlasy stále jako by mastné, splihlé, uvidím dále.

Chtěla jsem zlepšit stav svých slabých a jemných vlasů.
    Bohužel i po dobrém umytí masky šamponem mám vlasy jako by mastné a splihlé.
    Nechceme se mi vlasy mýt nějakými agresivními odmašťujícími šampony.
    Určitě najdu cestu, olej je jinak velmi příjemný a voňavý.
    Příští nákup budu jak na trní, aby lahvička zas nevytekla jako tentokrát.
    Všechny nákupy zde jsou ovlivněny přírodním složením a netestováním na zvířatech.

Spokojenost

• výrazně vlasům prospívá

Velmi účinná maska. Používám pravidelně, mám barvené vlasy a maska jim velmi prospívá.

• , zakoupeno v Krásovna

• Ma dcera ma kudrnate vlasy, nechala jsem masku celou noc a uz rano byl videt veliky rozdil.

Vyborna maska, vlasy jsou hebke a zarive, prijemne na dotek.

• , zakoupeno v Krásovna

• Krásně voní, nejsou potřeba velké dávky, snadná aplikace.
    • Mám velmi suché a zničené vlasy, po balzámování vypadají lépe, ale jen na chvíli, je jistě potřeba přípravek používat déle.

Přípravek jsem si koupila především proto, že je bylinkový a čistě přírodní a takovým produktům věřím nejvíce.