Bess Silkat Nutritivo maska 1000 ml

Barva vlasů
pro všechny barvy vlasů

• Moc spokojená já i dcera
  • , zakoupeno v ZAOS Praha s.r.o.

• Masku mi doporučila kadeřnice. Mám vlasy spíše vysušené a tato maska mi sedí. Sice nedělá vyložené zázraky, ale vlasy nezatěžuje a po použití jsou jemnější.
    • Nic mě nenapadá.

Koupila jsem si tutéž masku už podruhé, což se mi u masek nestává, většinou jsem zklamaná.

• , zakoupeno v NaVlas.cz

• naprosto super,dcera má po neodborném zásahu zničené vlasy a tento produkt je dokonalý.Suché a krepaté vlasy uhladí a oživí.

Doporučuji na suché a krepatějící se vlasy,také na melírované.Uhladí a oživí vlny u přírodně vlnitých vlasů.

Typ produktu
masky
Typ vlasů
pro barvené vlasy
Objem
1000 ml
Barva vlasů
pro všechny barvy vlasů

Bes profesional Silkat Nutritivo regenerační maska na poškozené vlasy 1000 ml. Regenerační zábalová maska na vlasy pro extrémně poškozené vlasy. Intenzivní regenerační krém na suché, odbarvené a velmi silně narušené vlasy. Zábalový výživný krém je obohacený o ABC Bio Chelát 5 a lněné semínko. Svým výjimečným složením se doporučuje na vlasy narušené trvalou permanencí, barvením, odbarvováním a na velmi suché vlasy. Použití: Balzám na vlasy naneseme na vlhké vlasy, necháme 4-5 minut působit a důkladně opláchneme teplou vodou.

Lecetin komplex fosfolipidů, známý i jako lecitin, nachází všestranné použití v potravinářském průmyslu díky svému hojivému ůčinku a regulačnímu učinku na funkci střev. V kosmetickém sektoru souhra dvou vitamínů (E+F) je základem a vynikajícím prostředkem pro zdraví a krásu vlasů. Tento přípravek plný aktivních složek se používá před mytím jako výživa u vyhaslých, roztřepenýchh a poškozených vlasů a před vysoušením pro dodání lesku a odstranění krepatého vzhledu.

Silikonová mikroemulze jedná se o emulzi vytvořenou ze silikonu, emulgačního činidla a aktivního tenzidu. Maska na vlasy má vynikající kondicionující účinek a vlasy úžasně podporuje. Díky své vysoké polaritě je rovněž je rovněž antistatickým a emulgačním přípravkem. Vlasům propůjčuje dlouhotrvající hedvábný vzhled.

La fraganza díky plnému dodržování zásad aromaterapie, tedy léčebné metody schopné působit na fyzikální, mentální a duševní pochody díky aromatickým rostlinným složkám obsaženým v La Frangranze, přípravky Silkat /vyživující péče/ ihned okouzlí tím, jak při jejich používání příjemně voní. V La Fragranze se používá směs vyvolávající mnoho čichových vjemů.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta58 Kč100 % • 114 recenzíDalší informace

• Moc spokojená já i dcera

• Nic mě nenapadá.

• , zakoupeno v NaVlas.cz

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta58 Kč100 % • 114 recenzíDalší informace