Revlon Hydra Rescue Treatment hydratační a výživná péče 750 ml

• , zakoupeno v Uvlasku.cz

• hebké a zdravé vlasy

spokojenost

• , zakoupeno v Profi-parfémy.cz

• Viditelně zlepšilo kvalitu mých zničených vlasů, jsou hebčí a lesklejší.

Značku znám od své kadeřnice, dostala jsem jako dárek šampon a po pár použitích jsem si objednala i masku a kondicioner. Viditelně zlepšily kvalitu mých zničených vlasů. Velké balení je praktické - bez problémů jsem k němu použila pumpičku od přípravku jiné značky. Jsem spokojená a mohu jen doporučit.

Typ produktu
750 ml
Určení
dámská
Bio

Intenzivně hydratační a vyživující maska obnovuje a regeneruje suché a poškozené vlasy.

• , zakoupeno v Uvlasku.cz

• hebké a zdravé vlasy

spokojenost

• , zakoupeno v Profi-parfémy.cz

• Viditelně zlepšilo kvalitu mých zničených vlasů, jsou hebčí a lesklejší.