Kérastase Nutritive Fondant Nutri Thermique 200 ml

Určení
dámská

• opravdu funguje
    • zatím nic

Na doporučení od kamarádky, jsem zariskovala a koupila si celou řadu od této značky.
    Již po dvou použití jsem zaznamenala znatelné zlepšení.
    I přes vyšší cenu se vyplatí výrobky Kérastase zakoupit.
    Oproti obyčejným výrobkům stačí použít malé množství a tím vám vydrží mnohem déle.
    Na mě zafungoval a vřele doporučuji.

• vynikající

Objem
200 ml
Určení
dámská

Nutritive Thermique Fondant ( suché, zcitlivělé a dehydrované vlasy ) - Intenzivní výživová péče

• první vyživující intenzivní péče s termoreaktivními složkami pro intenzivní hloubkovou výživu a dlouhotrvající ochranu lehce zcitlivělých a suchých vlasů
  • poskytuje vlasům měkkost, lesk, vlasy jsou jemnější a jdou snadněji rozčesat

Použití:

Péče je určena pro pravidelné použití při každém mytí vlasů. Masírujte, nechte působit 2-3 minuty a poté opláchněte teplou vodou.

• opravdu funguje
    • zatím nic

Již po dvou použití jsem zaznamenala znatelné zlepšení.
    I přes vyšší cenu se vyplatí výrobky Kérastase zakoupit.
    Na mě zafungoval a vřele doporučuji.

• vynikající

skvělý hlavně pro kudrnaté vlasy se sklonem k suchosti a lámavosti

• , zakoupeno v Svět kadeřnictví.cz

• , zakoupeno v Bezvavlasy

Krásně voní a mé vlasy jsou jemnější. :)

• , zakoupeno v Complete Beauty

jsem s ním velice spokojená - nedám na řadu Kérastase dopustit.

• , zakoupeno v Bezvavlasy

Vlasy moc zatěžuje,jdou špatně rozčesat

• , zakoupeno v Notino

• opravdu funguje, vlasy jsou hladké

I když si fénuju vlasy často (chodím pravidelně plavat do bazénu), tak díky tomuto produktu vlasy zůstávají hladké a lesklé, nekrepatí, s čímž jsem před zakoupením produktu měla problém.

• , zakoupeno v Notino

• Po použití jsou vlasy jemné.

kvalitní a skvělé.