Kallos Crema al Latte Mléčna krémova maska 1000 ml

Serical Latte Hair Mask ( všechny typy vlasů ) - Maska na vlasy - mléčná krémová maska s proteinem získaným z mléka - vynikající na regeneraci vlasů oslabených barvením a...
Doprava 80 Kč,Do 3 dnů

dámská
Barva vlasů
pro všechny barvy vlasů

• , zakoupeno v EUROPARFÉMY.CZ

To bude asi nějaký omyl, tento krém jsem si opravdu neobjednala :)

• Voní po kávě
    • Vlasy i konečky jsou zacelene
    • Vlasy hebké jako pírko, poddajne a příjemné na dotek

Tuto masku jsem zakoupila poprvé, jelikož mám poškozené a suché vlasy po stahování barvy. Nevěděla jsem do čeho jdu, ale ta cena je příjemná a rozhodovala jsem se na základě jiných recenzi. Byla jsem vážně překvapená, po použití masky jsem měla vlasy hebké jako peří, krásné zacelene, lehce se rozcesavaly, prostě tato maska je u mě na 1. Místě.

Krásná vůně, vlasy ozivila, vlasy bejsou vysušené. Doporučuji

dámská
Barva vlasů
pro všechny barvy vlasů

Serical Latte Hair Mask ( všechny typy vlasů ) - Maska na vlasy

• mléčná krémová maska s proteinem získaným z mléka
  • vynikající na regeneraci vlasů oslabených barvením a trvalou ondulací

Použití:

Aplikujte na umyté a ručníkem vysušené vlasy. Rovnoměrně rozetřete a nechte působit 3-5 minut. Opláchněte teplou vodou.

• , zakoupeno v EUROPARFÉMY.CZ

To bude asi nějaký omyl, tento krém jsem si opravdu neobjednala :)

• Voní po kávě
    • Vlasy i konečky jsou zacelene
    • Vlasy hebké jako pírko, poddajne a příjemné na dotek

Krásná vůně, vlasy ozivila, vlasy bejsou vysušené. Doporučuji

• , zakoupeno v Notino

• Super maska vlasy jsou hebké lesklé a krásně voní .
  • , zakoupeno v Notino

Mám nepoddajné vlasy, které dlouhá léta barvím a zatěžuji a je to na nich znát. Překvapilo mě, že už po prvním použití byly vlasy velmi jemné. Možná až moc :-D Ale asi si zvyknu. Velkým plusem je samozřejmě velké balení za pár korun. Uvidíme, jak budou vlasy vypadat po delším používání.

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

Voňavá maska po kterém se vlasy dobře rozčesávají.

• , zakoupeno v Expert.cz

• Maska je vyborna, pouzivam ji pravidelne.
    • Super cena
    • Neprakticke baleni

Masku doporucuji, funguje a je za super cenu.

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

vlasy se po použití zdají pevnější / mám jemné/ tolik nevypadávají a také hezky voní, zatím jsem nic tak příjemného neobjevila, podělila jsem se o výrobek a stejná reakce, určitě objednám znovu

• vlasy jsou hebké
    • vyživené vlasy
    • velké balení
    • příjemná a nízká cena
    • nesedí mi příliš silná vůně

Maska je skvělá, vlasy jsou po ní nádherně hebké a lesklé. Výhodou je obrovské balení, které vydrží velmi dlouho.
    Pro mě nepříjemná velice silná až sladká vůně, která mi přijde trochu vlezlá a je z vlasů cítit celý den, latté v tom cítím minimálně.

• , zakoupeno v EuroKing

Už jsem ji koupila několikrát a velká spokojenost. Opravdu jsou vlasy po masce vyživené!